X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Reportaż "Azyl" - Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2010 18:15
W Polsce brakuje przedszkoli, żłobków, placów zabaw. A jednak zdarzają się protesty przeciwko instytucjom zajmującym się dziećmi. Sąsiedzi planowanych inwestycji chodzą na skargę do burmistrzów dzielnic i prezydentów miast.Robią wszystko, żeby zlikwidować niechciane sąsiedztwo.
Audio

Taka sytuacja ma miejsce w dzielnicy Pruszkowa. Przeciwnicy powołali Komitet Ulicy, do którego należy trzech niezadowolonych sąsiadów. Bliskość dzieci to ich zdaniem kłopot, uciążliwość, jazgot i hałas... Władze miasta zainicjowały mediację – idea poległa.  Skąd ta wrogość i niechęć, bo chyba sami mają dzieci czy wnuki? Skąd potrzeba tak skrajnej izolacji? Czy można takie postawy zmienić?

Czytaj także

Lokal bez dzieci na "wzgórzu ciążowym". Protesty

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2010 10:40
Okazuje się, że dzieci mogą niektórym przeszkadzać. "Tylko dla osób starszych bez dzieci!" - taki szyld wita gości jednej z berlińskich kawiarni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Świat Przyjazny Dziecku" to świat dobrych zabawek

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 22:10
Konkurs „Świat przyjazny dziecku” ma na celu pokazanie rodzicom i opiekunom co znaczy dobra i mądra zabawka lub książka dla dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reportaż: „Być mamą” – Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2010 18:15
Zdaniem ekspertów już za pięć, sześć lat Europejki będą rodzić pierwsze dziecko po trzydziestce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomoc dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2009 18:35
Banki Żywności nie zaprzestają działalności w czasie wakacji. Zbierają pieniądze na posiłki dla dzieci, które w góry , na Mazury czy na wieś nie wyjechały.
rozwiń zwiń