"Tango" - reportaż Hanny Wilczyńskiej Toczko

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2008 18:15
Dziś Trójka nadaje z Rio de Janeiro w rytmach samby, a w reportażu udamy się całkiem niedaleko od Rio, bo do Buenos Aires. Po to, by dla odmiany zatańczyć argentyńskie tango.

Aisha to po prostu Agnieszka Babicz - dziewczyna z Podlasia, która zawsze kierowała się w życiu głosem serca. Ten głos zaprowadził ją do Buenos Aires, gdzie razem z Victorem tańczy profesjonalnie tango argentyńskie. 3 minuty tanga - jak mawia bohaterka reportażu - to zarazem historia namiętności, tęsknoty i euforii. A życie Aishy jest dowodem na to, że marzenia się spełniają.

Czytaj także

Tango i miłość

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2008 08:08
"Miłość ci wszystko wybaczy, smutek zamieni ci w śmiech" - te słowa Hanki Ordonówny powracają w najnowszym spektaklu Przemysława Wojcieszka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Chwila bliskości”- Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2009 18:15
Ola ma 22 lata i jest studentką socjologii na UW. Od dwóch lat tańczy tango. Zafascynowała ją w tym tańcu różnorodność interpretacji i to, że porywa ono zarówno młodych jak i starszych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Podwójne oczy” - reportaż Mariana Staszyńskiego z Polskiego Radia Opole

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2009 18:15
Artur Wyrwich ze Szczedrzyka kilka lat temu stracił wzrok. Wtedy zainteresował się tańcem towarzyskim. Talent i ciężka praca podczas treningów przyniosły mu wiele medali na krajowych turniejach. Na parkiecie towarzyszy mu zawsze pani Małgorzata.
rozwiń zwiń