„Chwila bliskości”- Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2009 18:15
Ola ma 22 lata i jest studentką socjologii na UW. Od dwóch lat tańczy tango. Zafascynowała ją w tym tańcu różnorodność interpretacji i to, że porywa ono zarówno młodych jak i starszych.

Ola  nie tylko tańczy ale założyła i prowadzi jedyny, jak na razie, sklep z butami do tanga. Luiza prowadzi warsztaty tanga. Dla niej najważniejsza w tym tańcu jest chwila bliskości, której tak mało w codziennym, zaganianym życiu. Ewa zaczęła tańczyć jak jej córka  „wyszła” z domu na swoje. Kilka razy w tygodniu spotykają się w różnych miejscach na Milonkach, by razem przeżywać radość i fascynacje tańcem.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Wielowieyska historie

Czytaj także

"Zakazany Klarnet" - reportaż Małgorzaty Żerwe

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2009 18:15
Wyróżnienie w Konkursie na Artystyczna Formę Radiowa Ostromecko 2009. Studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku wyrokiem sadu ma zakaz gry na klarnecie w mieszkaniu swoich rodziców. Pozew wniosły sąsiadki - jedna z nich uczyła Ewe muzyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zegar musi mieć duszę" - Agnieszka Walewicz

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2009 18:15
Bohaterem audycji jest warszawski zegarmistrz, pan Roman Olędzki, który praktykę rozpoczął przed wojną u swojego wuja. Rodzinną tradycję kontynuuje jego młodszy syn. Wielką pasją pana Romana jest kolekcjonowanie i naprawa zegarów antycznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Rycerz szczęśliwy”- Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2009 18:15
Marek Sołek od lat młodości wierzył, że w życiu trzeba walczyć o swoje marzenia. Walczył więc o ich spełnienie.Dziś ma zamek, prowadzi szkołę kaskaderów i mówi o sobie, że jest człowiekiem szczęśliwym.
rozwiń zwiń