Anna Mentlewicz - "Potrzymaj mnie za rękę"

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2007 13:30
Kaśka i Maciek mają po dwadzieścia kilka lat, kochają się i planują wspólne życie. Nagle Maciek dowiaduje się, ze jego poprzednia dziewczyna jest zakażona HIV. Spotkanie ze śmiertelną chorobą twarzą w twarz jest dla Kaśki i Maćka szczególną próbą.

Anna Mentlewicz - "Potrzymaj mnie za rękę"

reżyseria: Waldemar Modestowicz

obsada: Anna Dereszowska, Grzegorz Damięcki, Karolina Gruszka, Marzena Trybała, Piotr Adamczyk.

Kaśka i Maciek mają po dwadzieścia kilka lat, kochają się i planują wspólne życie. Nagle Maciek dowiaduje się, ze jego poprzednia dziewczyna jest zakażona HIV. Spotkanie ze śmiertelną chorobą twarzą w twarz jest dla Kaśki i Maćka szczególną próbą. Tym bardziej, że matka Kaśki gotowa jest zrobić wszystko, by zniechęcić córkę do "trafionego" narzeczonego. "Potrzymaj mnie za rękę" opowiada o wyborach jakich dokonują kochający się ludzie, kiedy okazuje się, że w ich życie wkracza nieuleczalna choroba - AIDS.

Czytaj także

Powieść w Teatrze Wyobraźni: Iwaszkiewicz "Kochankowie z Marony"

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2007 13:59
Jarosław Iwaszkiewicz Kochankowie z Marony cz. 2. Adaptacja Hanny Szof, reżuseria - Waldemar Modestowicz. Obsada: Danuta Stenka, Grzegorz Damięcki, Jacek Rozenek, Grażyna Barszczewska i inni (powt.)
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Gru-7-0-dzień”

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2007 13:30
Słuchowisko Krzysztofa Czeczota, szczecińskiego aktora, opowiada historię mężczyzny w średnim wieku, który sprzedaje gadżety związane z wydarzeniami grudnia 70. Czym jest dla nas pamięć o historii?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karol Čapek - „Czeski uśmiech retro”

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2007 13:30
„Czeski uśmiech retro” to podróż w czeskie klimaty lat 30.-tych XX wieku. Słuchowisko składa się z dwóch humoresek: „Niezbity dowód” oraz „Poeta”. W pierwszej - szanowany obywatel, sędzia Mates, podejrzewa młodą żonę o zdradę. Jego wątpliwości...
rozwiń zwiń