X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Open'er 2015: Modest Mouse i Two Gallants w plenerowym studiu Trójki

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 16:00
Trwa święto muzyki w Gdyni. Plenerowe studio Trójki - które ruszyło już dzień przed festiwalem - odwiedzają kolejni goście.
Audio
  • Open'er 2015: Modest Mouse i Two Gallants w plenerowym studiu Trójki (Program alternatywny/Trójka)
Isaac Brock, lider amerykańskiego zespołu indierockowego Modest Mouse, podczas występu grupy w ramach pierwszego dnia Opener Festival w Gdyni, 1.07.2015 r.
Isaac Brock, lider amerykańskiego zespołu indierockowego Modest Mouse, podczas występu grupy w ramach pierwszego dnia Open'er Festival w Gdyni, 1.07.2015 r.Foto: PAP/Adam Warżawa

Two Gallants opowiadali w studiu o początkach swojej kariery (zaczęli grać jako 12-latkowie!). Próbowali też odpowiedzieć na pytanie, jaki jest sens tworzenia muzyki. Z kolei Isaac Brock, lider Modest Mouse, wspominał moment, kiedy pierwszy raz usłyszał piosenkę swojej grupy w radio, i mówił, jak rosnąca rozpoznawalność wpłynęła na zespół.

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej stronie poświęconej Open'er Festival >>>

Plenerowe studio Trójki odwiedził również Mikołaj Ziółkowski, który mówił o festiwalowych atrakcjach. Głównym bohaterem Open'erowego wydania "Terenu Kultura" był spektakl Przemysława Wojcieszka pt. "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię", który swoją premierę miał... 10 lat temu. Podczas festiwalu w Gdyni będzie wystawiany po raz ostatni.

***

Tytuł audycji: Program alternatywny
Prowadzi: Agnieszka Szydłowska
Data emisji: 1.07.2015
Godzina emisji19.05

mk/iwo