X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Don't grow up, it's a trap!

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2016 18:05
Festiwal mówi na wiele sposobów. Czasami widzi się koszulkę z napisem, który idealnie pasuje do sytuacji :)
The Last Shadow Puppets, Michał Nogaś i Agnieszka Szydłowska
The Last Shadow Puppets, Michał Nogaś i Agnieszka SzydłowskaFoto: Agnieszka Szydłowska/PR

A zatem 13 raz przekroczyliśmy bramę Festiwalu Open'er. Jako wysłannicy radiowej Trójki. Mój prywatny licznik wskazuje 14. Oficjalny licznik - to 15 odsłona tej imprezy, która przetarła szlak dla letnich muzycznych festiwali, w formule, która znana była już wcześniej dla świecie. Na naszych oczach rosla impreza i zmieniał świat, także muzyczny. Za nami lata "pierwszych koncertów w Polsce". Po festiwalu chodzi, biega i skacze pokolenie, które traktuje muzyczne festiwale jako oczywistą przygodę lata. Dosyć opowieści z krypty...


fot. Agnieszka Obszańska fot. Agnieszka Obszańska

Po 19 zaczynamy festiwalowe wydanie Programu Alternatywnego. Wspólnie z Agnieszką Obszańską i Michałem Nogasiem spróbujemy opowiedzieć o tym, co już dzieje się w Gdynii. Gdy piszę te słowa Wiesław Szala i Romuald Wrzodak rozwijają kilometry kabli, które pozwolą nam wspólnie, na antenie, posłuchać występu PJ Harvey. Po 22! To będzie zapewne większa część tego koncertu - co się nie zmieści zatrzymamy na przyszłe tygodnie!


fot. Agnieszka Obszańska fot. Agnieszka Obszańska

W programie dzisiaj goście, goście. Będzie Szymon Kloska z Instytutu Książki, będzie gospodarz - Mikołaj Ziółkowski. Marta Ziółek zabierze nas na spektakl "Zrób siebie". Odwiedzi nas zespół SOXSO tuż po festiwalowym koncercie. Jan Niebudek zrelacjonuje dzialania w Trójkowym namiocie.


fot. Agnieszka Obszańska fot. Agnieszka Obszańska

A na deser zapis części spotkania z zespołem The Last Shadow Puppets. Będą u nas mówić prawie w tym samym czasie, w którym wystąpią na największej scenie festiwalu. Co mogę powiedzieć? Magia radia!

do usłyszenia po 19,

Agnieszka &Agnieszka &Michał

www.facebook.com/PSgra