Paulina Przybysz: wyzwalam w sobie wariactwo

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2017 09:45
- Mam wrażenie, że w kobietach jest pewnien zew, one chcą połączyć swoje siły, w sztuce, w biznesie, na ulicy - mówi wokalistka Paulina Przybysz.
Audio
  • Paulina Przybysz zapowiada swoją nową płytę (Program alternatywny/Trójka)
Paulina Przybysz
Paulina PrzybyszFoto: PAP/Paweł Supernak

Paulina Przybysz tłumaczy, że w ostatnich latach poświęciła się analogowej muzyce, którą tworzyła z grupą Rita Pax. Teraz czas na zmianę? - Ostatnio wracam do "ciosu", do gangsta trapu i do bardzo soulowej elektroniki oraz głębi basu - mówi.


Paulina Przybysz i Agnieszka Szydłowska, fot. Aleksandra Baszun/PR Paulina Przybysz i Agnieszka Szydłowska, fot. Aleksandra Baszun/PR

Nową płytę Pauliny Przybysz, nad którą artystka wciąż pracuje, zapowiada piosenka "Dzielne kobiety". - Zwrotki tej piosenki powstały już bardzo dawno temu. Potem doszło do mnie, że potrzebujemy jeszcze konkluzji refrenowej, wykrzyczanej - wspomina.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Agnieszki Szydłowskiej z Pauliną Przybysz. W audycji prezentujemy też piosenkę "Dzielne kobiety".

***

Tytuł audycji: Program alternatywny
Prowadzi: Agnieszka Szydłowska
Goście: Paulina Przybysz (wokalistka)
Data emisji: 24.05.2015
Godzina emisji: 20.10

fbi

Czytaj także

Robert Piernikowski i Przemek Jankowiak. Człowiek-gąbka i zawiesina

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 14:05
Gośćmi Agnieszki Szydłowskiej byli Robert Piernikowski i Przemek Jankowiak z duetu Syny, którzy opowiedzieli o swoich solowych albumach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beth Hart o kulisach powstawania płyty "Fire On The Floor"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 14:59
- Nigdy nie ma jednej myśli i jednej idei, które przyświecają mojej płycie czy piosence. Najczęściej zamykam się w pokoju z fortepianem i kiedy przychodzi inspiracja, po prostu za nią podążam - opowiadała w Trójce Beth Hart.
rozwiń zwiń