X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paulina Przybysz: wyzwalam w sobie wariactwo

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2017 09:45
- Mam wrażenie, że w kobietach jest pewnien zew, one chcą połączyć swoje siły, w sztuce, w biznesie, na ulicy - mówi wokalistka Paulina Przybysz.
Audio
  • Paulina Przybysz zapowiada swoją nową płytę (Program alternatywny/Trójka)
Paulina Przybysz
Paulina PrzybyszFoto: PAP/Paweł Supernak

Paulina Przybysz tłumaczy, że w ostatnich latach poświęciła się analogowej muzyce, którą tworzyła z grupą Rita Pax. Teraz czas na zmianę? - Ostatnio wracam do "ciosu", do gangsta trapu i do bardzo soulowej elektroniki oraz głębi basu - mówi.


Paulina Przybysz i Agnieszka Szydłowska, fot. Aleksandra Baszun/PR Paulina Przybysz i Agnieszka Szydłowska, fot. Aleksandra Baszun/PR

Nową płytę Pauliny Przybysz, nad którą artystka wciąż pracuje, zapowiada piosenka "Dzielne kobiety". - Zwrotki tej piosenki powstały już bardzo dawno temu. Potem doszło do mnie, że potrzebujemy jeszcze konkluzji refrenowej, wykrzyczanej - wspomina.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Agnieszki Szydłowskiej z Pauliną Przybysz. W audycji prezentujemy też piosenkę "Dzielne kobiety".

***

Tytuł audycji: Program alternatywny
Prowadzi: Agnieszka Szydłowska
Goście: Paulina Przybysz (wokalistka)
Data emisji: 24.05.2015
Godzina emisji: 20.10

fbi

Czytaj także

Robert Piernikowski i Przemek Jankowiak. Człowiek-gąbka i zawiesina

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 14:05
Gośćmi Agnieszki Szydłowskiej byli Robert Piernikowski i Przemek Jankowiak z duetu Syny, którzy opowiedzieli o swoich solowych albumach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beth Hart o kulisach powstawania płyty "Fire On The Floor"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 14:59
- Nigdy nie ma jednej myśli i jednej idei, które przyświecają mojej płycie czy piosence. Najczęściej zamykam się w pokoju z fortepianem i kiedy przychodzi inspiracja, po prostu za nią podążam - opowiadała w Trójce Beth Hart.
rozwiń zwiń