X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kings of Leon: czasami z zazdrością patrzymy na supportujące nas zespoły

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2013 09:07
- Jesteśmy nieustannie w trasie. Nie mamy zbyt wiele czasu, żeby spędzać go w domu, ale jest nadzieja - w 2015 roku planujemy zrobić sobie przerwę - mówił Caleb Followill z Kings of Leon Agnieszce Szydłowskiej.
Audio
  • Kings of Leon: czasami z zazdrością patrzymy na supportujące nas zespoły (Program Alternatywny/Trójka)
Kings of Leon
Kings of LeonFoto: mat. promocyjne

Agnieszce Szydłowskiej udało się porozmawiać z Calebem i Nathanem Followillem z Kings of Leon podczas Open'er Festival 2013.

Zespół, który zaczynał grając na pożyczonych instrumentach, często dla trzech osób w klubie, teraz jest w niekończącej się trasie koncertowej po całym świecie. Muzycy przyznali, że tęsknią za czasami, gdy zaczynali. - Dawniej wszystko było prostsze, bardziej chodziło o to, żeby po prostu gdzieś zagrać, żeby wyrwać się z domu i robić to, co się lubi. Tymczasem teraz po osiągnięciu sukcesu, co oczywiście ma swoje dobre strony, trudniej jest wszystkie sprawy poukładać, tym bardziej, że teraz każdy z nas ma rodzinę - opowiadali.
Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej podstronie poświęconej Open'er Festival

Polecamy kanał Open'er Festival na moje.polskieradio.pl

Zespół przyjechał na festiwal tuż przed wydaniem swojego 6. albumu "Mechanical Bull", który ukaże się 24 września. Przy okazji premiery albumu na antenie Trójki będzie można wysłuchać całego wywiadu z Kings of Leon, który przeprowadziła Agnieszka Szydłowska.
Audycji "Program Alternatywny" można słuchać w każdą środę i czwartek między 19 a 21. Zapraszamy!

(pg)

Czytaj także

Open'er Festival: Blur nie zagrał wcześniej w Polsce, bo...

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2013 20:44
- Nie wiedzieliśmy, że Wam zależy - mówi Alex James, basista Blur, jednej z gwiazd Open'er Festival 2013. Co więc sprawiło, że po ponad 20 latach działalności Blur przyjechał do Polski na Open'er Festival?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lider The National: połowa moich tekstów nie ma sensu

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 14:00
- Wydobywania piękna ze smutku nauczyłem się od mistrzów: Leonarda Cohena i Toma Waitsa - wyznał Matt Berninger w rozmowie z Agnieszką Szydłowską i Michałem Nogasiem. Spotkanie odbyło się podczas tegorocznego Open'era.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Devendra Banhart i jego miłosna historia z komarem-dandysem

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 15:00
Amerykański songwriter, występujący na tegorocznym Open'erze, przedstawił Agnieszce Szydłowskiej autorską interpretację swojej piosenki "Mi Negrita"
rozwiń zwiń