X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Troje muzycznych gości Mariusza Owczarka

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 13:00
Gośćmi w audycji Mariusza Owczarka będą: Mariusz Bogdanowicz, Dorota Miśkiewicz i Marcin Wasilewski.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com/Uximetc pavel

Kontrabasista Mariusz Bogdanowicz opowie o nowej płycie "Okruchy dzieciństwa". To album z balladami skomponowanymi przez Włodzimierza Nahornego, sentymentalna podróż do Kwidzyna - krainy, gdzie artysta spędził młode lata. Nahorny Trio z Mariuszem Bogdanowiczem na kontrabasie i Piotrem Biskupskim na perkusji istnieje w tym samym składzie nieprzerwanie od 1991 roku i jest najdłużej działającym polskim triem jazzowym.

Dorota Miśkiewicz i Marcin Wasilewski zaproszą na kolejne wyjątkowe koncerty Piano.pl. Można na nich usłyszeć znakomitości polskiej pianistyki, a są wśród nich: tworzący historię polskiego jazzu (m.in. Włodzimierz Nahorny, Andrzej Jagodziński), młodsi artyści (m.in. Krzysztof Herdzin, Leszek Możdżer, Marcin Wasilewski) oraz reprezentanci najmłodszej generacji (Dominik Wania, Piotr Orzechowski). Artystom towarzyszy znakomity Atom String Quartet.

***

Do usłyszenia w audycji "MO czyli Mało Obiektywnie" nocą z piątku na sobotę (12.01) o godz. 1.00.

Mariusz Owczarek