Nowa płyta Myslovitz coraz bliżej. Posłuchaj premierowych utworów!

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2013 12:48
Album Myslovitz "1.577" trafi do sklepów 21maja, od 14 maja będzie dostępny w internecie. Płyta ukaże się pod patronatem Trójki. Mariusz Owczarek zaprezentował w audycji "MO czyli Mało Obiektywnie" premierowe piosenki Myslovitz.
Audio
  • "Prędzej, później, dalej" - singiel promujący płytę Myslovitz. Posłuchaj! (MO czyli Mało Obiektywnie/Trójka)
Zespół Myslovitz z nowym wokalistą (od lewej): Jacek Kuderski, Michał Kowalonek, Wojtek Powaga, Przemek Myszor oraz Wojtek Kuderski.
Zespół Myslovitz z nowym wokalistą (od lewej): Jacek Kuderski, Michał Kowalonek, Wojtek Powaga, Przemek Myszor oraz Wojtek Kuderski. Foto: PAP/Andrzej Grygiel

"Prędzej, później, dalej” -to singiel promujący płytę Myslovitz. 6 maja "Prędzej, później, dalej"  - piosenka, którą jako pierwsi mogli usłyszeć Trójkowi słuchacze w audycji Piotra Stelmacha "Myśliwiecka 3/5/7", będzie Trójkową piosenką dnia.  To oznacza, że już wkrótce będzie można głosować na nią w Liście Przebojów Programu Trzeciego.

W audycji Mariusza Owczarka została zaprezentowany kolejny premierowy utwór Myslovitz zatytułowany "Koniec lata".

Muzycy nie zdradzili jeszcze tajemnicy tytułu albumu "1.577". Być może zostanie ona wyjaśniona w audycji „Myśliwiecka 3/5/7” w sobotę 4 maja.

Audycji "MO czyli Mało Obiektywnie" można słuchać w każdą sobotę po godz. 22.00 Zapraszamy!

 

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Myslovitz

Czytaj także

Trudna płyta Myslovitz (wywiad)

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2011 16:00
"Nieważne jak wysoko jesteśmy..." to tytuł najnowszego albumu Myslovitz. W piątek ikona polskiego rocka niezależnego wystąpi w Jarocinie. Przypominamy wywiad przeprowadzony w maju przez Piotra Metza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

1995: Gdy Freshmen stali się Myslovitz

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2011 07:00
Dziś, gdy Myslovitz należy już do kanonu polskiego rocka i niemal stał się naszym towarem eksportowym, łatwo zapomnieć, że jeszcze w 1995 roku nikt nie wierzył w sukces "chłopców z Mysłowic". Nawet oni sami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Rojek o Lennym Valentino: Chciałem zerwać pępowinę łączącą mnie z Myslovitz

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2011 00:00
- Świetna nazwa i demo, rozczarowujący efekt końcowy - skwitował album "Uwaga! Jedzie tramwaj" jego wydawca. Dziś ta płyta uznawana jest za kamień milowy polskiego rocka.
rozwiń zwiń