X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mona Mur i wyjątkowa fascynacja Polską

- Mam wyjątkowe relacje z Polską przed wszystkim z powodu moich korzeni rodzinnych. Po raz pierwszy byłam w Polsce, żeby nagrywać muzykę w 1989 roku, to było jeszcze zanim runęła żelazna kurtyna - opowiada niemiecka artystka Mona Mur.
Warsaw to szczególny i bardzo wyjątkowy album, na którym można usłyszeć głos i charakterystyczne dla G.C. formy aranżacyjne. Album został nagrany z Warszawską Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Krzesimira Dębskiego
"Warsaw" to szczególny i bardzo wyjątkowy album, na którym można usłyszeć głos i charakterystyczne dla G.C. formy aranżacyjne. Album został nagrany z Warszawską Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Krzesimira DębskiegoFoto: mat. prom.
O Audycji
Tytuł Mona Mur i wyjątkowa fascynacja Polską
Opis

- Mam wyjątkowe relacje z Polską przed wszystkim z powodu moich korzeni rodzinnych. Po raz pierwszy byłam w Polsce, żeby nagrywać muzykę w 1989 roku, to było jeszcze zanim runęła żelazna kurtyna - opowiada niemiecka artystka Mona Mur. I dodaje, że była zachwycona językiem polskim, którym porozumiewali się jej rodzice.

Mona Mur wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej podczas "Offsesji". Jej album "Warsaw", wyprodukowany przez Grzegorza Ciechowskiego, czekał na wydanie 24 lata.

Gościem specjalnym "Offsesji" był także Dieter Meier - współzałożyciel (z Borisem Blankiem) i wokalista legendarnego duetu Yello, a także producent wykonawczy płyty "Warsaw" i bliski współpracownik Mony Mur.

Tu można posłuchać drugiej godziny "Offensywy">>>

***

Tytuł audycji: Offensywa
Prowadzi: Piotr Stelmach
Goście: Mona Mur i Dieter Meier (muzycy)
Data emisji: 22.04.2016
Godzina emisji: 22.05

mp/ei

Playlista
Tagi

Playlista