"Jak w domu". Brodka o OFF Festivalu

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 16:00
- Dawno nie widziałam tak skupionej i bacznie obserwującej, słuchającej publiczności. Jestem w szoku, czułam się jak w domu - mówi Brodka o swoim piątkowym koncercie podczas OFF Festiwalu w Katowicach.
Audio
  • "Jak w domu". Brodka o OFF Festivalu (Offensywa/Trójka)
  • Artur Rojek o kulisach OFF Festivalu (Offensywa/Trójka)
  • Anna Gacek podsumowuje drugi dzień OFF Festivalu (Piosenki bez granic/Trójka)
Monika Brodka opowiedziała nam o swoich wrażeniach tuż po swoim koncercie na OFF Festivalu
Monika Brodka opowiedziała nam o swoich wrażeniach tuż po swoim koncercie na OFF FestivaluFoto: PAP/CTK Photo/Katerina Sulova

Artystka wspomina też w rozmowie z Anną Gacek festiwalowe koncerty, które przed laty zrobiły na niej, jako na słuchaczce, ogromne wrażenie - szczególnie jeden, który odbył się wtedy, gdy siedzibą OFF Festivalu były Mysłowice. - Pamiętam bardzo wyraźnie koncert Iron & Wine w kościele. To było absolutnie niezwykłe. Ja może dlatego postanowiłam zrobić w ogóle tę płytę z organami. Po tym koncercie właśnie... - opowiada Brodka.

Posłuchaj pierwszej godziny ostatniego wydania "Offensywy" >>>

Jak zabrzmiał materiał z nowej płyty Brodki na OFF Festivalu? Kto jest wyjątkowo zachwycony piosenkarką? I jak powstawała ulubiona piosenka Anny Gacek z repertuaru artystki? Odpowiedzi w nagraniu audycji.

OFF Festival na antenie Trójki >>>

Anna Gacek rozmawia też w audycji z dyrektorem artystycznym OFF Festivalu Arturem Rojkiem. Ile związków rodzi się na festiwalu? Czy ktoś wziął tu ślub? Jak wybierane jest jedzenie, które serwuje się publiczności? Zapraszamy do posłuchania.

***

Tytuł audycji: Offensywa, Piosenki bez granic
Prowadzi: Anna Gacek
Goście: Brodka
Data emisji: 6.08.2016
Godzina emisji: 22.07

fbi/kd

Czytaj także

Monika Brodka: folklor to nie kwestia wyboru, ale lifestyle

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 15:41
- Dorastałam w rodzinie, która zajmuje się folklorem. Naturalne było to, że poszłam do szkoły muzycznej, potem wylądowałam w zespole mojego taty "Ziemia Żywiecka". Zjeździłam z nim kawał świata - opowiadała w "Offensywie" Monika Brodka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Rojek o nowościach OFF Festivalu

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2016 19:45
- Nowością jest scena Electronic Beats. W poprzednich latach elektronika bywała na OFF Festivalu, ale była porozrzucana po różnych scenach - mówi dyrektor artystyczny katowickiej imprezy Artur Rojek.
rozwiń zwiń