X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

11. Offensywa De Luxe: Fisz Emade Tworzywo, Fismoll, Bownik i Organek [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2017 12:33
W Studiu Muzycznym im. Agnieszki Osieckiej wystąpili: Fisz Emade Tworzywo, Fismoll, Bownik i Organek. Podczas koncertu w radiowej Trójce wręczone zostały również Szczoty, czyli doroczne nagrody Offensywy De Luxe.

- To już jedenasta edycja Offensywy De Luxe. I znów będzie miała imponujący skład - zapowiadał Piotr Stelmach, gospodarz koncertu.

Jakie atrakcje czekały na słuchaczy Trójki? Tego wieczoru Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali utwory z najnowszego albumu "Drony". Z kolei Fismoll po wydaniu EP-ki "Abandoned Stories" podsumowywał występem w Trójce kolejny etap swojej artystycznej wędrówki. Natomiast zespół Bownik podczas wyjątkowego wieczoru po raz pierwszy zaprezentował piosenki wykonywane po polsku.

Na wielki finał występ przygotował Organek, który na swój koncertowy set zaprosił duet Smolik / Kev Fox. Wszyscy uczestnicy Offensywy De Luxe otrzymali od Piotra Stelmacha nagrody, czyli Szczoty.

Pierwszą część koncertu znaleźć można powyżej. Druga część koncertu do obejrzenia tu:


Czytaj także

Offensywa de Luxe: święto polskiej muzyki!

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2016 10:38
Fisz Emade Tworzywo, Marek Napiórkowski i Kortez odebrali nagrody "Offensywy", czyli Szczoty! Wszyscy nagrodzeni wystąpili w studiu im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Offensywa" kończy już 10 lat!

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 22:07
- 10 lat temu, 31 sierpnia, zadzwoniłaś do mnie późnym wieczorem - powiedział na początku "Offensywy" Piotr Stelmach do obecnej w studiu Anny Gacek... Tak rozpoczął jubileuszowe wydanie audycji.
rozwiń zwiń