Krzysztof Zalewski: Dawid Podsiadło to specjalista od przebojów

To już trzecie wydanie audycji prosto z trasy Męskiego Grania. We wrocławskiej Pergoli Piotr Stelmach spotkał się z wyjątkowymi gośćmi.
Męskie Granie 2018 w Katowicach
Męskie Granie 2018 w KatowicachFoto: M. Murawski
O Audycji
Tytuł Krzysztof Zalewski: Dawid Podsiadło to specjalista od przebojów 
Opis

Krzysztof Zalewski, który pojawił się w audycji, zagrał jeden z utworów na żywo specjalnie dla słuchaczy Trójki. Później opowiadał o utworze "Początek", który w ostatnich tygodniach zdominował "Listę przebojów Trójki". Jednak artysta podkreślał, że specjalistą od przebojów jest jego kolega, członek Męskie Granie Orkiestra, Dawid Podsiadło. 

– Pamiętam jak Dawid był na pierwszych trzech miejscach trójkowej listy przebojów. Był razem z nami w utworze "Początek", ze swoją piosenką "Małomiasteczkowy" i z duetem Taconafide. Z Dawida jest niezły ananas – mówi z przymrużeniem oka Krzysztof Zalewski. – Oprócz tego, że świetnie śpiewa, to ma znakomite poczucie humoru – dodaje. 

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

– W orskiestrze Męskiego Grania wszyscy się doskonale znamy. To znakomita ekipa – mówi Krzysztof Zalewski. 

Podczas Męskiego Grania w Katowicach odbył się koncert "Tribute to Kazik". Fisz Emade Tworzywo specjalnie przygotowali koncert będący hołdem dla twórczości jednego z najważniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. – Mam chwilę, kiedy się w jakiś sposób rozczulam. Jestem sentymentalnym człowiekiem. Natomiast mam dość spokojny charakter – mówi Kazik Staszewski.

Piotr Stelmach przypomniał również rozmowę z Anią Rusowicz i Hubertem Gasiulem z zespołu Nixes. Artyści zdradzili czym dla nich jest lato, koncerty i Męskie Granie. Z kolei Kortez opowiedział Piotrowi Stelmachowi o historii swojej gitary i swoich początkach na scenie Męskiego Grania. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

W sobotę 28 lipca dla wrocławskiej publiczności wystąpią m.in. Dawid Podsiadło, Lao Che, Kult oraz Natalia Przybysz. Na zakończenie program przygotowany specjalnie na potrzeby tegorocznej trasy wykona zespół Męskie Granie Orkiestra. Więcej informacji >>> 

***

Tytuł audycji: Offensywa
Prowadzi: Piotr Stelmach
Goście: Krzysztof Zalewski, Kazik Staszewski, Ania Rusowicz
Hubert Gasiul, Kortez 
Data emisji: 27.07.2018
Godzina emisji: 23.08

kw/kd

Playlista
Tagi

Playlista