X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

KTOŚ PODAJE RĘKĘ ALANOWI G.

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2007 22:00
Audio

Uwaga, uwaga! To będzie Offensywa pełna dobrych i bardzo dobrych wiadomości. W skrócie:

„Trochę nasi”, czyli Psychocukier (min. na składankach „3maj z nami cz. 2” i „Offensywa”), wydają wreszcie swoją debiutancką płytę! Album "Małpy morskie” ukaże się 15 czerwca nakładem wytwórni Love Industry.

 

1. AMETYST 104
2. HARRY J.
3. MAMA - DRUGA BATERIA!
4. ASFENDYKLIS
5. CZĘŚCIOWA AWARIA PODSTACJI
6. SYRENY
7. MAŁPY MORSKIE I KRAWAT MIŁOŚCI
8. LŚNIENIE
9. ORBISON

Dziś zespół będzie udzielał się w Offensywie paszczowo. Cieszymy się bardzo i gratulujemy debiutu! Płyta jest... Zresztą, sami posłuchacie.

Druga dobra wiadomość dotyczy kolejnej edycji Off Festiwalu (Mysłowice, 17 – 19 sierpnia). Pan Kierownik Artystyczny Rojek będzie współprowadzącym cztery Offensywy poprzedzające imprezę. Pan Reduktor Stelmach będzie asystował Panu Kierownikowi, a wszystko utrzyma w swoich delikatnych, acz silnych dłoniach Pani Producent Gacek. Dziś Pan Kierownik wygłosi kolejny komunikat dotyczący Gwiazd, które zagrają na tegorocznym Offie, a my wypuścimy w świat BARDZO DOBRĄ wiadomość fonograficzną. Dodajmy, wiadomość za 16 złotych! Będzie gorąco, naprawdę!!!

Wiadomość dobra trzecia. Offensywni Felietoności wracają w pełnym pakiecie. Redaktor Gacek ma zawsze gotowy pomysł na felieton. Redaktor Wandachowicz ostatnio nie pisał, bo był zajęty. Redaktor Dejnarowicz jak wyżej. Na szczęscie, udało się opanować ten żywioł. Gacek powiedziała, że wyegzekwuje od Redaktorów nowe teksty i wklei na stronę. Swój też wklei. Ufam Jej i Im. Polecam lekturę!

Wiadomość dobra czwarta. Dziś w Offensywie fragmenty wywiadu z Emmanuelle Seigner i zespołem Ultra Orange. Wywiad przeprowadziła Pani Producent.

Wiadomość dobra piąta. Zagramy kolejny fragment biografii Boba Marleya w interpretacji Jana Klaty. Nowy singiel Editors chyba też zagramy.

Do u!
S

Czytaj także

Muzyczny alfabet Braille'a

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2009 18:11
Materiał Polskiego Radia Euro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ALBUM "OFFSESJE" - TRACKLISTA I SZCZEGÓŁY

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2008 22:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

ALL YOU NEED IS PSYCHOCUKIER OF LOVE

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2008 22:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oasis i... Afro...

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2008 22:00
rozwiń zwiń