X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fisheclectic w "Markomanii"

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 13:00
"Jeszcze nie Znikaj" to tytuł najnowszej płyty zespołu Fisheclectic, który zagości w najbliższą sobotę u Marka Niedźwieckiego.
Fisheclectic
FisheclecticFoto: mat. prasowe

Fisheclectic tworzy małżeństwo muzyków, autorów piosenek i producentów muzycznych: Joanna Kupczyńska i Łukasz Kupczyński. Muzycy zadebiutowali jako duet w roku 2012 płytą "Wejdź" tematycznie inspirowaną "Pieśnią nad Pieśniami",  następnie w roku 2015 ukazała się ich płyta "Biorę Ciebie". "Jeszcze nie Znikaj" jest ich trzecim autorskim albumem zawierającym 13  kompozycji w języku polskim i angielskim. Jak sama nazwa zespołu wskazuje, muzyka zespołu jest eklektyczna, różnorodna, łącząc ciepłe brzmienia akustyczne (skrzypiec, mandoli, mandoliny i kontrabasu) i brzmienia elektroniczne rodem z lat 80.

***

Na eklektyczne wydanie "Markomanii" w sobotę (19.05), od godz. 11.05 do 13.00 zaprasza Marek Niedźwiecki.