X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Markomania" z Doliny Charlotty

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2019 13:00
8 czerwca w Dolinie Charlotty odbędzie się wyjątkowy koncert jubileuszowy "Strzał w dziesiątkę". W czerwcu tego roku mija bowiem dziesięć lat od kiedy Dolina Charlotty przyjęła pierwszych gości.
Audio
  • "Markomania" z Doliny Charlotty – część pierwsza (Trójka)
  • "Markomania" z Doliny Charlotty – część druga (Trójka)
Dolina Charlotty
Dolina CharlottyFoto: mat. promocyjne

Z tej okazji, oprócz wielu konkursów, promocji i atrakcji towarzyszących jubileuszowi w ciągu 2019 roku, w Amfiteatrze Doliny Charlotty 8 czerwca odbędzie się koncert, który poprowadzą Artur Andrus i Marek Niedźwiecki, a wystąpią: Daria Zawiałow, Paweł Domagała, Nosowska i Organek.

Przed tym koncertem dziennikarz Trójki poprowadził z Doliny Charlotty swoją autorską audycję. 

W pierwszej godzinie "Markomanii" gościem Marka Niedźwieckiego był Artur Andrus. Dlaczego obaj panowie zdecydowali się na poprowadzenie koncertu? Z jakich powodów Marek Niedźwiecki rekomenduje podróż z Arturem Andrusem i vice versa?

W drugiej części audycji wyjazdowe studio Trójki odwiedził Paweł Domagała. Jakie utwory artysta zaprezentuje podczas koncertu? Jak dzieli czas między muzykę i aktorstwo?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań!

***

Dolina Charlotty to miejsce niezwykłe w skali świata – oddalona od zgiełku wielkich miast, położona w otoczeniu magicznej, bujnej przyrody enklawa luksusu, gdzie swój nowy dom znalazł nawet Carlos Santana. Oprócz bogatej oferty wydarzeń kulturalnych w Dolinie (kabaretony z mistrzami gatunku i warsztaty młodych kabaretów reżyserowane przez Beatę Harasimowicz, spektakle teatralne, Festiwal Legend Rocka, który gościł m.in. noblistę Boba Dylana, Roberta Planta czy wielokrotnie Santanę lub Deep Purple), historia Doliny Charlotty to piękna opowieść o dążeniu do celu, spełnianiu marzeń i ludzkiej determinacji do tworzenia miejsca, w którym z pasją życia i miłością do muzyki łączy się profesjonalizm obsługi oraz perfekcyjna dbałość o szczegóły.

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Artur Andrus, Paweł Domagała 

Data emisji: 8.06.2019
Godzina emisji: 11.13, 12.08

mat. prasowe/mk