Czasy ostateczne według Beaty Bednarz

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 12:21
- Twardo trzymam się tego, na czym buduję moje życie. Nie jest istotne kiedy świat się skończy, tylko czy będziemy na to gotowi - mówi piosenkarka w rozmowie z Markiem Niedźwieckim.
Audio
Beata Bednarz
Beata BednarzFoto: fot. oficjalna strona artystki/mat. do pobrania

Wokalistka gospel i blues, miłośniczka chórów i czarnej muzyki otwarcie podśmiewa się z wszelkich przepowiedni, budowania bunkrów i wyznaczania kolejnych dat końca świata. - Tak! Koniec świata to ruchome święto - zgodziła się z Markiem Niedźwieckim.

Beata Bednarz podkreśla, że czasy ostateczne trwają od śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. - Nie znamy dnia, ani godziny, nie wiemy jak będzie wyglądał ten "koniec". Tymczasem ja ciężko pracuję - mówi i zaprasza na grudniowe koncerty.

Artystka dodaje, że nie tylko w czasie Świąt przydarzyć się mogą niesamowite rzeczy. - Ostatnio zostałam mile zaskoczona zaproszeniem do wspólnego projektu polskiego zespołu Daddy's Cash i znakomitego amerykańskiego wykonawcy John Lee Hookera Jr. - dodała z radością. Beata Bednarz przyznaje, że jeszcze nie słyszała efektu końcowego pracy w studiu, choć płyta "That's what the blues is all about" już się ukazała pod patronatem Trójki!

Tym bardziej zapraszamy do wysłuchania i głosowania na piosenkę "Something's wrong" na LP3 >>>

 

Co Beata Bednarz robiła w Chicago? Dlaczego Święta zawsze spędza w domu i jakie nietypowe potrawy pojawiają się w Wigilię na jej stole? Posłuchaj całej rozmowy!

"Markomania" na antenie Trójki w każdą sobotę tuż po godz. 10.00

Czytaj także

Zamieszkaj ze mna

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2012 12:15
Nowa płyta Beaty Bednarz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zima w Meksyku, czyli o słońcu, które nie rozgrzewa

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2012 10:00
Myśląc o Meksyku wyobrażamy sobie z naszej polskiej perspektywy rajskie plaże, palmy i oczywiście piękną pogodę. Też tak myślałam, jednak na miejscu spotkało mnie niemałe zaskoczenie.
rozwiń zwiń