X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowa płyta. Ania Dąbrowska śpiewa dla naiwnych marzycieli

Artystka właśnie wydała płytę "Dla naiwnych marzycieli". - Miałam taki pomysł, żeby samodzielnie ją produkować. To się nie udało, bo trzeba tu być obiektywnym, a ja nie potrafię być taka wobec swojej twórczości - mówi Ania Dąbrowska.
Ania Dąbrowska
Ania DąbrowskaFoto: Zosia Zija i Jacek Pióro
O Audycji
Tytuł Ania Dąbrowska śpiewa dla naiwnych marzycieli
Opis

Artystka właśnie wydała płytę "Dla naiwnych marzycieli". - Miałam taki pomysł, żeby samodzielnie ją produkować. To się nie udało, bo trzeba tu być obiektywnym, a ja nie potrafię być taka wobec swojej twórczości - mówi Ania Dąbrowska.

Nowa płyta ukazała się po czterech latach od ostatniego krążka. - W tym czasie zastanawiałam się, czy jest jeszcze dla mnie miejsce w show-biznesie. Czułam stres związany z długą przerwą. Świat, do którego wracam, jest inny, dużo prężniej działa internet, większość promocji odbywa się w portalach społecznościowych - przyznaje artystka. Opowiada także, dlaczego uparła się, by iść na przekór temu trendowi i wyjaśnia, na czym polega nowoczesność jej ostatniej płyty.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której oprócz rozmowy usłyszeć można także piosenki z nowego albumu Ani Dąbrowskiej.

***

Tytuł audycji: Lista osobista 
Prowadzi: Piotr Metz
Gość: Ania Dąbrowska (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów)
Data emisji: 5.03.2016
Godzina emisji: 20.00

mg/ei

Playlista
Tagi
Playlista