Burzliwa historia powstawania "Wstydu"

- Od kiedy grają z nami ludzie spoza Warszawy zmienił się styl pracy. Oni przyjeżdżają, zbieramy się już nie tak często jak kiedyś. Zaczynamy od pomysłu, który może zgłosić ktokolwiek i dopracowujemy go wspólnie - opowiada Kazik Staszewski.
Kazik i Piotr Metz
Kazik i Piotr MetzFoto: PR
O Audycji
Tytuł Burzliwa historia powstawania "Wstydu"
Opis

- Były też takie płyty, przy których nie brałem udziału w tworzeniu materiału. Jednak to założenie było mylne, bo zespół muzyczny jest organizmem wieloosobowym, ale też pewnego rodzaju jednością - dodaje gość Piotra Metza.

"Wstyd" to pierwszy od ponad 3 lat studyjny album Kultu. Na krążku znalazły się utwory zawierające społeczne odniesienia, ale też barwne, muzyczne opowieści w rodzaju singlowego przeboju pt. "Madryt" zilustrowanego ciekawym teledyskiem. Kompozycja została ciepło przyjęta przez fanów grupy, w tym słuchaczy Trójki + jest na "Liście Przebojów Programu 3" już od 9 tygodni, a przez dwa tygodnie zajmowała pierwsze miejsce w zestawieniu.

Pracę nad ostatnią płytą zaczęła się na początku ubiegłego roku. I wcale nie przebiegła sielankowo. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Lista osobista 
Prowadzi:
Piotr Metz
Gość: Kazik Staszewski
Data emisji:
26.11.2016
Godzina emisji:
21.09

mp


Playlista
Tagi
Playlista