X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lars Ulrich w rozmowie z Piotrem Metzem

- Wciąż czujemy się młodzi, kreatywni, mamy młode podejście do życia. Ale zdaję sobie sprawę, że mając 52 lata muszę co drugi dzień mieć masażystę, który pracuje nad moimi ramionami, bo inaczej nie dałbym rady - powiedział Lars Ulrich, członek grupy Metallica.
Lars Ulrich
Lars UlrichFoto: By George Skidmore [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons
O Audycji
Tytuł Lista osobista 10 grudnia godz. 21:07 10.12.2016 21:07 - wywiad z Larsem Ulrichem
Opis

Piotr Metz spotkał się z Larsem Ulrichem na początku grudnia w Kopenhadze. Perkusista opowiedział o najnowszej płycie "Hardwired...To Self-Destruct". Ale nie tylko...

Piotr Metz pytał także o wcześniejsze płyty Metallici, dziedzictwo zespołu oraz o to, jak przez wszystkie lata działalności grupy muzykom udało się z powodzeniem godzić życie zawodowe i prywatne. - Naszym szczęściem było chyba to, że dzieci urodziły się wszystkim w podobnym czasie - mówił muzyk.

Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania rozmowy, która jest dołączona do artykułu.

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi: 
Piotr Metz
Gość: Lars Ulrich (lider grupy Metallica)
Data emisji: 
10.12.2016 
Godzina emisji: 

fbi

Playlista
Tagi
Playlista