X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Antarktyczny koncert Adama Nowaka

Tym razem w audycji Piotra Metza wyemitowany został niezwykły koncert. Skromy i klimatyczny występ Adama Nowaka był zwieńczeniem wyprawy "Trzy sztuki w Antarktyce".
Adam Nowak podczas próby do koncertu, jakiego jeszcze nie było
Adam Nowak podczas próby do koncertu, jakiego jeszcze nie byłoFoto: Bartosz Stróżyński
O Audycji

Tytuł Lista osobista 11 marca godz. 21:07 11.03.2017 21:07/Antarktyczny koncert Adama Nowaka 
Opis

Koncert Adama Nowaka odbył się w polskiej stacji arktycznej "Arctowski" na Wyspie Króla Jerzego. Zabrzmiała podczas niego m.in. piosenka autorstwo syna artysty, ale też przebój "W wielkim mieście", ze specjalnym zaproszeniem dla słuchaczy.

Wcześniej gościem Piotra Metza był aktor Olaf Lubaszenko, czyli członek załogi, któremu problemy zdrowotne przeszkodziły w wyjeździe, ale nie przeszkodziły we wsparciu pomysłu.

W połowie lutego śmiałkowie wypłynęli z portu Ushuaia w Argentynie, by po kilku dniach rejsu jachtem żaglowym "Selma" dotrzeć do Antarktydy. Od tego czasu muzyk Adam Nowak i fotograf Bartosz Stróżyński wraz resztą załogi realizują na tym białym kontynencie swój artystyczny projekt "Trzy Sztuki w Antraktyce". W jego ramach lider i wokalista grupy Raz, Dwa, Trzy zagrał specjalny koncert. Podsumowaniem wyprawy - oprócz koncertu - będzie hołd dla dwóch innych sztuk: fotografii i filmu. 

Więcej na temat wyprawy znaleźć można na stronie trzysztuki.polskieradio.pl.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących przygotowania do koncertu:

Adam Nowak Adam Nowak
Playlista
Tagi
Playlista