Antarktyczny koncert Adama Nowaka

Tym razem w audycji Piotra Metza wyemitowany został niezwykły koncert. Skromy i klimatyczny występ Adama Nowaka był zwieńczeniem wyprawy "Trzy sztuki w Antarktyce".
Adam Nowak podczas próby do koncertu, jakiego jeszcze nie było
Adam Nowak podczas próby do koncertu, jakiego jeszcze nie byłoFoto: Bartosz Stróżyński
O Audycji

Tytuł Lista osobista 11 marca godz. 21:07 11.03.2017 21:07/Antarktyczny koncert Adama Nowaka 
Opis

Koncert Adama Nowaka odbył się w polskiej stacji arktycznej "Arctowski" na Wyspie Króla Jerzego. Zabrzmiała podczas niego m.in. piosenka autorstwo syna artysty, ale też przebój "W wielkim mieście", ze specjalnym zaproszeniem dla słuchaczy.

Wcześniej gościem Piotra Metza był aktor Olaf Lubaszenko, czyli członek załogi, któremu problemy zdrowotne przeszkodziły w wyjeździe, ale nie przeszkodziły we wsparciu pomysłu.

W połowie lutego śmiałkowie wypłynęli z portu Ushuaia w Argentynie, by po kilku dniach rejsu jachtem żaglowym "Selma" dotrzeć do Antarktydy. Od tego czasu muzyk Adam Nowak i fotograf Bartosz Stróżyński wraz resztą załogi realizują na tym białym kontynencie swój artystyczny projekt "Trzy Sztuki w Antraktyce". W jego ramach lider i wokalista grupy Raz, Dwa, Trzy zagrał specjalny koncert. Podsumowaniem wyprawy - oprócz koncertu - będzie hołd dla dwóch innych sztuk: fotografii i filmu. 

Więcej na temat wyprawy znaleźć można na stronie trzysztuki.polskieradio.pl.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących przygotowania do koncertu:

Adam Nowak Adam Nowak
Playlista
Tagi
Playlista