Mela Koteluk: urodziłam się i od razu słuchałam Kate Bush

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2012 12:35
- Zaczęłam śpiewać późno, w wieku 16 lat. Ale już wcześniej miałam skłonność do totalnego zakochiwania się w muzyce. To zostało mi do dziś - mówi Mela Koteluk. Koncert debiutantki już jutro w Trójce!
Audio
Mela Koteluk
Mela KotelukFoto: mat. prasowe

Zaczynała w chórkach u Scorpions i Gaby Kulki. Pisała też własne teksty, a przy pianinie rodziły się jej melodie. - Nie chciałam stwarzać sztucznego ciśnienia, żeby to wydać. Pozwoliłam sobie na naturalny bieg wypadków i w tym roku udało mi się wszystko zamknąć w gotową całość - mówi Mela Koteluk.
Śpiewanie na własny rcahunek to dla niej zupełnie inna odpowiedzialność. Koncert Meli Koteluk w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej jest już nagrany - będzie go można posłuchać na antenie w sobotę.
- Wykonaliśmy zawartość płyty "jeden do jednego". Oczywiście czasami nas nosiło w różne strony. Nie boimy się kombinowania, ale ono przyjdzie z czasem. Teraz potrzebujemy spotkania z publicznością i sprawdzenia, jak ten materiał będzie na żywo ewoluował - mówi Koteluk.

"Lista osobista" na antenie Trójki w każdą sobotę tuż po 19.00
usc

Czytaj także

Nie zależy mi, aby trafić do każdego

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 18:37
Mela Koteluk zapewnia w "Muzycznej Jedynce", że przy doborze repertuaru nie kieruje się względami popularności, ale śpiewa to, co chce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jessie Ware i grono Polaków na Open'erze

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 20:38
- Dziś głównie zespoły polskie, bo line-up zagraniczny właściwie zamknęliśmy, ale mam jeszcze niespodziankę - Jessie Ware - ogłosił w Trójce Mikołaj Ziółkowski. I to był dopiero początek...
rozwiń zwiń