X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Nosowska: Hey ma blizny, sińce i zmarszczki

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2017 14:00
Artystka przyznaje, że trudnych momentów było w historii Hey wiele. – To nie jest zespół, który przezimował 25 lat w maśle, posypany cukrem pudrem – podkreśla.
Audio
  • Katarzyna Nosowska: Hey ma blizny, sińce i zmarszczki (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Występ Kasi Nosowskiej z zespołem Hey
Występ Kasi Nosowskiej z zespołem HeyFoto: PAP/Marcin Obara

Katarzyna Nosowska PAP 1200.jpg
Katarzyna Nosowska: umiera się nucąc ulubioną piosenkę

W rozmowie z Piotrem Stelmachem artystka wraca do odejścia z zespołu Piotra Banacha. – Mieliśmy bardzo wiele trudnych momentów, ale tamten był pierwszym, który był tak trudny. Chyba wszyscy pomyśleliśmy, że to może być koniec tego zespołu. Piotrek wiedział, że dla niego to jest ostateczna decyzja. Natomiast dla nas, kiedy nas o tym poinformował, to było przerażające – wspomina Katarzyna Nosowska. Jak dodaje, na szczęście ten stan nie trwał długo. – Daliśmy się pochwycić wierze, że wpadniemy za chwilę na jakiś wspaniały pomysł – wspomina.

Wokalistka zespołu Hey – który niedawno obchodził 25-lecie istnienia i w ramach trasy "Fayrant" pożegnał się z fanami – przyznaje, że te koncerty i ta decyzja wprowadziły ją w tryb refleksyjny. – Przypominam sobie wiele. Myślę o tym. Czuję taką ekstremalną wdzięczność ludziom, losowi. To było piękne życie – deklaruje artystka.

Do jakich piosenek Katarzyna Nosowska, mimo upływu lat, wciąż "czuje miętę"? I czy płyta "CDN" powinna się kończyć znakiem zapytania? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
Gość:
 Katarzyna Nosowska
Data emisji: 9.12.2017
Godzina emisji: 18.18

gs/mk

Czytaj także

Hey o płycie "Błysk": zbiór dziesięciu prostych piosenek

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2016 21:10
- To wszystko jest bardzo konkretne, jak film. Zamykasz oczy, słyszysz tę opowieść i widzisz to - mówi o jednej z piosenek na płycie "Błysk" liderka zespołu Hey Katarzyna Nosowska.
rozwiń zwiń