X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hollywood Vampires, czyli najnowsza rockowa supergrupa

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 19:00
Alice Cooper to legenda i ikona muzyki rockowej. O swoim najnowszym projekcie, zespole Hollywood Vampires, założonym wraz z gitarzystą Aerosmith Joe Perrym i aktorem Johnnym Deppem opowiadał Piotrowi Stelmachowi.
Hollywood Vampires
Hollywood VampiresFoto: Antonio Scorza/Shutterstock.com

shutterstock_cris cornell 1200.jpg
Historyczny wywiad z Chrisem Cornellem na antenie Trójki

Hollywood Vampires pojawią się na koncercie w Polsce w czerwcu. Na ich debiutanckiej płycie, poza trzema "ojcami-założycielami", pojawiło się wielu innych wykonawców. Co sprawiło, że trójka niepowiązanych ze sobą dotychczas artystów postanowiła założyć wspólny zespół? – Pracowałem z Johnnym Deppem na planie filmu "Mroczne cienie". Pewnego dnia, wieczorem, mój zespół miał grać koncert w klubie, do którego zaprosiłem Johnny'ego. Wiedziałem, że gra na gitarze. I grał z nami całą noc! Zdałem sobie sprawę, jak dobrym jest gitarzystą. Opowiedziałem mu o naszym klubie w Los Angeles – Hollywood Vampires, w którym bywali John Lennon, Keith Moon, Ringo Starr i inni. Powiedziałem mu, że wszyscy oni już się wykruszyli. On na to, że może założylibyśmy zespół ku ich czci. Spodobał mi się ten pomysł i nagle pojawił się Joe Perry, który również zdecydował się wziąć w tym udział – opowiada Alice Cooper.

W projekt wstępnie zaangażowani byli tacy muzycy, jak basista Duff McKeegan i perkusista Matt Sorum, znani przede wszystkim z występów w Guns N' Roses. Finalnie jednak nie stali się oni członkami grupy. Kto wystąpi z Hollywood Vampires latem na warszawskim Torwarze? U kogo lekcje gry na gitarze pobiera Joe Perry? Tego dowiedzieć się można z pełnego nagrania rozmowy.

Tu można posłuchać pierwszej godzinz audycji z 17 marca 2018 >>>

Tu można posłuchać drugiej godzinz audycji z 17 marca 2018 >>>

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której Piotr Stelmach rozmawiał również z Darią Zawiałow.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
Goście:
 Alice Cooper (wokalista zespołów Alice Cooper, Hollywood Vampires), Daria Zawiałow (piosenkarka)
Data emisji: 17.03.2018
Godzina emisji: 17.11, 18.08

ml/gs

Czytaj także

Piotr "Glaca" Mohamed o swojej nowej muzyce

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 15:00
Gościem tego wydania "LP Trójki" był wokalista zespołów Sweet Noise i My Riot, Piotr "Glaca" Mohamed. Z Markiem Niedźwieckim rozmawiał o swoim najnowszym utworze "Człowiek".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daria Zawiałow: gramy Młynarskiego ku pokrzepieniu serc

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 12:00
– Nie spodziewałam się, że moja wersja "Jeszcze w zielone gramy" zostanie tak odebrana. Ludzie, którzy nie znali mojej muzyki dzięki temu utworowi zaczęli słuchać także mojego autorskiego materiału – mówi Daria Zawiałow.
rozwiń zwiń