X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Daria Zawiałow o swojej nowej płycie "Helsinki"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 19:30
– Beton smutku wylewa się tylko w piosenkach. Wydaje mi się, że moje teksty mają w sobie dużo nostalgii, a na co dzień jestem raczej pozytywna. Tak mnie postrzegają ludzie: jestem uśmiechnięta, trochę skryta – mówi wokalistka.
Daria Zawiałow
Daria ZawiałowFoto: materiały prasowe

W piątek ukazała się druga długogrająca płyta Darii Zawiałow zatytułowana "Helsinki". Album w drugim tygodniu marca był "płytą tygodnia" w Trójce


zawialow daria_1200.jpg
Daria Zawiałow na Trójkowej scenie!

Piotr Stelmach, zaczynając rozmowę z artystką, zapytał, kiedy jest szczęśliwa. – Daria Zawiałow jest szczęśliwa w momencie, kiedy może koncertować, kiedy może widzieć osoby pod sceną śpiewające jej piosenki, kiedy jest na scenie w towarzystwie fantastycznych chłopaków z zespołu. Jest też szczęśliwa, kiedy jest zdrowa, kiedy płaci rachunki i spędza czas z mężem – wylicza wokalistka.

Czemu oceniając się jako osobę pozytywną pisze smutne piosenki? Co, kto ją do tego inspiruje? Czy nie boi się, że woda sodowa uderzy jej do głowy? – Wydaje mi się, że tyle lat mieszkam już w Warszawie, tyle lat jestem zdana sama na siebie, miałam już tyle porażek, tyle lekcji pokory. (…) Mocno stoję na ziemi i nabrałam już do tego dystansu – ocenia Daria Zawiałow. 


stelmach zawiałow 1200.jpg
Daria Zawiałow: ciągle nucę sobie coś pod nosem

Jak wygląda współpraca w zespole? Co sprawia, że o swojej pierwszej płycie myśli, że jest infantylna? Jak zmienił ją mijający czas? Zapraszamy do słuchania całego nagrania tej rozmowy.

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji "Myśliwiecka 3/5/7" z 9 marca 2019 >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji "Myśliwiecka 3/5/7" z 9 marca 2019 >>>

**

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
Gość:
 Daria Zawiałow (wokalistka)
Data emisji: 9.03.2018 
Godzina emisji: 17.10, 18.11

gs/ab