Miley Cyrus - pierwszorzędna skandalistka

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 14:30
Młoda, utalentowana, od dziecka przed kamerą i mikrofonem. Z drugiej strony, wielu uznaje ją za symbol moralnego i artystycznego upadku przemysłu rozrywkowego... W "Z dala od Trójki" przyglądamy się karierze Miley Cyrus.
Audio
  • Miley Cyrus - pierwszorzędna skandalistka (Z dala od Trójki)
Koncert Miley Cyrus, rok 2011.
Koncert Miley Cyrus, rok 2011.Foto: Wikipedia/domena publiczna/Starblindking - mc66

- Pierwszy raz usłyszałem o Miley Cyrus, kiedy występowała w serialu Disneya jako Hannah Montana, ale nie zwracałem na nią uwagi - mówi Bartek Chaciński z "Polityki". Uroczy wizerunek dziewczynki można wciąż znaleźć na milionach szkolnych różowych plecaków, piórników i ubrań. Od czasu, gdy Miley Cyrus pozowała do tych zdjęć, bardzo wiele się jednak zmieniło.

Rodzice pewnie ze zdziwienia przecierają oczy, widząc dziś w telewizji pełne erotyzmu i wulgarności teledyski czy fragmenty koncertów 22-latki ze Stanów Zjednoczonych. - To dziewczyna bardzo zbuntowana przeciwko tradycyjnym, prawicowym, katolickim wartościom reprezentowanym szczególnie przez jej ojca. Poza tym wszystkie osoby, które wchodziły do show-biznesu przez produkcje disneyowskie, starają się potem w pierwszych latach dorosłego życia zaprzeczyć temu familijnemu wizerunkowi - przekonuje Chaciński.

Wiele osób pamięta szokujące występy Amerykanki podczas gali MTV Video Music Awards. Rozmówca Jana Niebudka twierdzi, że aby pozostać zapamiętanym po takiej gali, trzeba się wyróżnić w zdecydowany sposób. - Tam liczy się tylko to, kto wykona jakiś skandaliczny gest - mówi. Tak też się stało w przypadku Miley Cyrus. Z punktu widzenia marketingowego, można jej zachowanie nazwać majstersztykiem...

Zapraszamy do wysłuchania całego materiału dołączonego do artykułu.

Na audycję "Z dala od Trójki" Jana Niebudka zapraszamy w każdy czwartek o 9.45.
(fbi/mk)

Czytaj także

Nagroda od nastolatków, czyli co to jest Teen Choice Awards

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 15:20
To coś podobnego do gali rozdania Oscarów, ale dla nastolatków. Barometr tego, czego chce słuchać i co oglądać młoda widownia w USA. Wygrywali tu Britney Spears czy Christina Aguilera, w ostatnich latach Katy Perry czy One Direction.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Hideaway" Kieszy hitem wakacji

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 15:10
Przebój nadmorskich promenad, absolutny hit internetu. Gdy przypadkiem włączyliśmy telewizor, zwłaszcza stacje muzyczne, szanse, że będzie tam ten klip były bardzo wysokie. O jakim utworze mowa? Oczywiście o kawałku Kieszy - "Hideaway".
rozwiń zwiń