Muzyk o muzyku, czyli co Ralph Kaminski sądzi o Harrym Stylesie

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2020 16:00
– Wspaniałe show, genialny zespół i przede wszystkim niezwykła energia od publiczności składającej się z ludzi w najróżniejszym wieku. Siedziałem koło pani po siedemdziesiątce, która bawiła się fantastycznie i to na stojąco – tak Ralph Kaminski wspominał koncert brytyjskiego artysty Harry'ego Stylesa.
Audio
  • Ralph Kaminski o fenomenie Harry'ego Stylesa (Audycja muzyczna/ Trójka)
.
.Foto: mat. promocyjne

Ralph należy bowiem do fanów Harrego Stylesa, którego najnowszy krążek "Fine Line" jest obecnie najlepiej sprzedającym się albumem w Stanach Zjednoczonych. Na czym, według naszego gościa, polega fenomen Brytyjczyka – byłego członka boysbandu One Direction, który dziś dyktuje trendy nie tylko w muzyce, ale i modzie?

– Harry Styles to osobowość i coś totalnie innego niż wszystko dookoła. To zlepek różnych elementów, które mimo wszystko bardziej trafiają do mas. Jest to nazwisko zbudowane w bardzo popowym projekcie. Jego styl, jego sposób bycia, to, w jaki sposób jest to przedstawiane i grane sprawia, że ludzie są "kupieni" – mówił Ralph Kamiński.

W audycji artysta opowiedział także o swoim albumie "Młodość", który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku oraz nadchodzącej trasie koncertowej.

***

Tytuł audycji: Audycja muzyczna
Prowadzi: Ola Budka
G
ość: Ralph Kaminski (wokalista, kompozytor)
Data emisji: 07.01.2020
Godzina emisji: 15.08

Czytaj także

Ralph Kaminski: pod względem nagród jestem już spełniony

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2019 11:42
- Często słyszałem pytanie, po co mi ten Przegląd Piosenki Aktorskiej. Mam przecież swoją publiczność, wyprzedaję koncerty, wszystko się jakby zgadza, ale to było jedno z moich największych marzeń - mówił w Dwójce zdobywca Grand Prix 40. PPA we Wrocławiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ralph Kaminski odchodzi od "Morza" i stawia na "Młodość"

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 16:00
Od czasów swojego debiutu, czyli płyty "Morze" z 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą "Młodość" prezentuje światu nie tylko nowe piosenki, ale także zapowiada nową i ekscytującą podróż w swoim życiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ralph Kaminski: kocham tworzyć swoje sceniczne przedstawienie

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2019 19:00
– Występując na scenie, jesteśmy w stu procentach poważni, wchodzimy w tę historię, ale nie możemy gubić w sobie dziecka, bo zanudzilibyśmy się. Kiedy to stracimy, to będzie znak, że może czas pójść na emeryturę – mówi Ralph Kaminski.
rozwiń zwiń