X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męska seksualność. Jak przejawia się męskość?

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 11:07
Chyba wszyscy spotkaliśmy się kiedyś ze stwierdzeniem, że kobieca seksualność jest złożona, a męska - prosta. Czy rzeczywiście tak jest? Jaka jest męska seksualność? Pytamy o to kolejnym odcinku audycji "Seks nasz powszedni".
Audio
  • Dr Daniel Bąk (psycholog, psychoterapeuta) i dr Jan Karol Wolski (urolog, androlog) odpowiadają na pytania o męską seksualność (Seks nasz powszedni/Trójka)
Jakie oczekiwania stawia mężczyznom społeczeństwo i czy spełnienie tych wymagań jest konieczne do bycia prawdziwymmężczyzną (zdjęcie ilustracyjne)
Jakie oczekiwania stawia mężczyznom społeczeństwo i czy spełnienie tych wymagań jest konieczne do bycia "prawdziwym"mężczyzną (zdjęcie ilustracyjne)Foto: pixabay/Unsplash

Goście Joanny Mielewczyk, psychoterapeuta Daniel Bąk i urolog Jan Karol Wolski, rozmawiają o kwestiach związanych z męską seksualnością. Odpowiadają na pytanie, co znaczy męskość i czym różni się bycie męskim od bycia mężczyzną.

Eksperci mówią, z jakimi problemami fizycznymi i psychologicznymi borykają się mężczyźni, którzy proszą o pomoc lekarską. Opowiadają o związku między męskością a seksualnością i zbyt częstej koncentracji mężczyzn na fizjonomii. Odpowiadają też na intymne pytania słuchaczy dzwoniących do studia w trakcie audycji oraz udzielają porad.

***

Tytuł audycji: Seks nasz powszedni
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Goście: dr Daniel Bąk (psycholog, psychoterapeuta), dr Jan Karol Wolski (urolog, androlog)
Data emisji: 3.08.2015
Godzina emisji: 0.05

iwo/ei

Czytaj także

Absurdalne mity dotyczące seksu

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2015 12:16
Z seksem związanych jest wiele mitów. Czerpiemy je od rodziców, znajomych i nieznajomych. Coś przeczytamy w prasie, usłyszymy w telewizji, zobaczymy w internecie. Często nie mamy woli, by zasłyszaną informację zweryfikować, przyjmujemy ją jako prawdę. Swoje robi także brak edukacji zdrowotnej, seksualnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Seks w czasie ciąży i połogu. Co jest naturalne, a co powinno niepokoić?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2015 10:03
Ciąża i czas połogu to moment, kiedy młodzi rodzice skupiają się na dziecku. Ważne jest, by nie zapomnieli wówczas o pielęgnowaniu relacji, która jest między nimi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Namiętność - płomień na chwilę czy na lata?

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 13:46
- Przeszkody działają na namiętność tak jak wiatr na ogień. Jak ogień jest mały, to wiatr go gasi. Jak ogień jest duży, to wiatr go nasila - uważa prof. Bogdan Wojciszke, psycholog ze SWPS.
rozwiń zwiń