X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaka jest kondycja polskiego teatru?

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 12:10
Na półmetku festiwalu "Dwa Teatry" rozmawialiśmy o kondycji polskiego teatru - w szczególności o kondycji teatru radiowego i telewizyjnego, które są bohaterami sopockiego festiwalu.
Audio
  • Jaka jest kondycja polskiego teatru? (Klub Trójki)
Festiwal Dwa Teatry odbywa się w Sopocie i trwa od 23 do 25 maja. Na zdjęciu laureaci Wielkiej Nagrody Festiwalu Dwa Teatry za całokształt twórczości: aktorzy Stanisława Celińska i Henryk Talar
Festiwal "Dwa Teatry" odbywa się w Sopocie i trwa od 23 do 25 maja. Na zdjęciu laureaci Wielkiej Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry" za całokształt twórczości: aktorzy Stanisława Celińska i Henryk TalarFoto: PAP/Adam Warżawa

Goście audycji zwracali uwagę na znaczący wkład rozgłośni regionalnych Polskiego Radia w repertuar festiwalu "Dwa Teatry" i - ogólnie rzecz ujmując - w polski wachlarz propozycji teatralnych.

- Trzeba podkreślić obecność rozgłośni lokalnych, które produkują słuchowiska, i uwzględnić to, że mają na to skromne środki finansowe. Nie ma też tam wyspecjalizowanych redakcji, które w rozgłośniach regionalnych zajmowałyby się produkcją słuchowisk. W związku z tym naprawdę trzeba docenić ich obecność - mówił reżyser dźwięku w Teatrze Polskiego Radia Andrzej Brzoska.

W "Klubie Trójki" rozmawialiśmy także na temat różnicy między teatrem żywego planu a Teatrem Telewizji oraz o tym, jakie punkty programu festiwalowego cieszą się największą popularnością.

***

Tytuł audycji: "Klub Trójki"
Prowadzący: Barbara Marcinik
Goście: Kalina Zalewska (zastępca dyrektora miesięcznika "Teatr"), Dorota Buchwald (dyrektor Instytutu Teatralnego im. Raszewskiego), Tomasz Man (reżyser) oraz Andrzej Brzoska (reżyser dźwięku w Teatrze Polskiego Radia)
Data emisji: 25.05.2016
Godzina emisji: 21.05

fbi/mk

Czytaj także

Trójka na XVI Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2016"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2016 16:00
W dniach 23-25 maja w Sopocie odbędzie się XVI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozpoczął się festiwal Dwa Teatry w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 15:10
W Sopocie rozpoczęła się XVI odsłona festiwalu "Dwa Teatry". Podczas trzech festiwalowych dni publiczność może zobaczyć m.in. "Zawsze się gdzieś wypływa" Pawła Huelle w reżyserii Krzysztofa Babickiego.
rozwiń zwiń