X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filozofia szkolenia w tenisie stołowym

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2018 10:34
– W "jaskiniowym" podejściu do sportu chodzi o wynik. A może być on czymś więcej. Może być narzędziem do rozwoju fizycznego, ale też do innych aspektów rozwoju – powiedział w radiowej Trójce Jerzy Grycan.
Audio
  • Filozofia szkolenia w tenisie stołowym (Klub Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: David Stern/freeimages.com

Jerzy Grycan jest trenerem tenisa stołowego. Wychował znakomitych zawodników i trenerów. Jest też autorem książki "Integralny tenis stołowy. Jak sport może zmienić Twój świat na dużo lepsze miejsce do życia", w której wykorzystuje koncepcję Kena Wilbera, która opiera się na rozwoju czterech ćwiartek (ciało, umysł, organizacja i kultura).

xx 

W audycji "Klub Trójki" Jerzy Grycan wyjaśnił, jak należy rozumieć te ćwiartki w odniesieniu do tenisa stołowego. – Jeśli chcemy poważnie uprawiać sport, to musimy uwzględnić ciało. Nie możemy zaniedbać umysłu. Trzeba rozwijać organizację, system i trzeba rozwijać kulturę, czyli sposób komunikowania – podkreślił rozmówca Dariusza Bugalskiego.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której Jerzy Grycan opowiedział o swojej idei, metodzie trenowania. Dlaczego najlepszymi zawodnikami są Chińczycy?

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Dariusz Bugalski
Gość: Jerzy Grycan (trener tenisa stołowego)
Data emisji: 23.04.2018
Godzina emisji: 21.08

kk/kw

Czytaj także

Czy możliwe jest "zaprojektowanie" swojego potomstwa?

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2018 11:50
Gdy na przełomie XIX i XX wieku rodziła się genetyka a teorie Darwina były już dobrze znane na scenę weszła eugenika. Czy ta koncepcja za chwilę pojawi się po raz kolejny - tym razem dzięki skutecznym metodom edycji genów?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak ważne są książki dla dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2018 22:00
Tuż przed Wielkanocą podczas największych targów książki dziecięcej na świecie Bologna Children's Book Fair Najlepszym Europejskim Wydawcą Dziecięcym Roku ogłoszone zostało wydawnictwo Dwie Siostry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ile dla kultury znaczy wolontariat?

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 22:00
Gdybyśmy spróbowali zrobić filmowy klip do tego, o czym czytamy w gazetach, co oglądamy w telewizji, co przeglądamy w internecie (nie pomijając komentarzy użytkowników)… Jaką muzykę byśmy podłożyli?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po co pracujemy?

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2018 22:00
Wychowywano nas w przekonaniu, że kapitalizm daje każdemu szansę na samorealizację; że kariera "od pucybuta do milionera" jest możliwa i może stać się udziałem każdego – o ile zainwestuje się w siebie, ciężko pracuje i trafi w zapotrzebowanie na rynku.
rozwiń zwiń