X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

klub Trójki

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2008 21:00
Odejście profesora Bronisława Geremka to taki szczególny moment, kiedy znów wracamy do etosu Solidarności i do wspomnienia jej twórców, do tych, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce.
Audio

Odejście profesora Bronisława Geremka to  taki szczególny moment, kiedy znów wracamy do etosu Solidarności i do wspomnienia jej twórców, do tych, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce. I refleksja - czy doceniamy i wykorzystujemy ich potencjał za życia, kiedy jeszcze są wśród nas i działają? Niezależnie od tego czy zgadzamy się z ich poglądami.

O profesorze Geremku i jego dokonaniach rozmawiają dzis w klubie Trójki prof. Henryk Samsonowicz, Paweł Dobrowolski, Henryk Wujec oraz, z francuskiej perpektywy, Jadwiga Czartoryska.

Zapraszam!

Dariusz Bugalski

Czytaj także

Profesor Bronisław Geremek nie żyje

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2008 15:28
Bronisław Geremek nie żyje. Zginął po południu na drodze prowadzącej do granicy z Niemcami, niedaleko Nowego Tomyśla. Poświęcimy dziś Profesorowi m.in. Puls Trójki oraz Klub Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Polska dużo straciła”

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2008 09:23
Był chlubą parlamentaryzmu, każdego rządu, w skład którego wchodził. Był wielkim człowiekiem. Polska dużo straciła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

2. rocznica śmierci profesora Bronisława Geremka

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2010 08:22
Były opozycjonista, minister spraw zagranicznych, a od 2004 poseł do Parlamentu Europejskiego zginął 13 lipca 2008 roku na drodze krajowej numer 2 koło Miedzichowa w powiecie nowotomyskim.
rozwiń zwiń