klub Trójki

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2008 21:00
Odejście profesora Bronisława Geremka to taki szczególny moment, kiedy znów wracamy do etosu Solidarności i do wspomnienia jej twórców, do tych, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce.
Audio

Odejście profesora Bronisława Geremka to  taki szczególny moment, kiedy znów wracamy do etosu Solidarności i do wspomnienia jej twórców, do tych, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce. I refleksja - czy doceniamy i wykorzystujemy ich potencjał za życia, kiedy jeszcze są wśród nas i działają? Niezależnie od tego czy zgadzamy się z ich poglądami.

O profesorze Geremku i jego dokonaniach rozmawiają dzis w klubie Trójki prof. Henryk Samsonowicz, Paweł Dobrowolski, Henryk Wujec oraz, z francuskiej perpektywy, Jadwiga Czartoryska.

Zapraszam!

Dariusz Bugalski

Czytaj także

Profesor Bronisław Geremek nie żyje

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2008 15:28
Bronisław Geremek nie żyje. Zginął po południu na drodze prowadzącej do granicy z Niemcami, niedaleko Nowego Tomyśla. Poświęcimy dziś Profesorowi m.in. Puls Trójki oraz Klub Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Polska dużo straciła”

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2008 09:23
Był chlubą parlamentaryzmu, każdego rządu, w skład którego wchodził. Był wielkim człowiekiem. Polska dużo straciła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

2. rocznica śmierci profesora Bronisława Geremka

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2010 08:22
Były opozycjonista, minister spraw zagranicznych, a od 2004 poseł do Parlamentu Europejskiego zginął 13 lipca 2008 roku na drodze krajowej numer 2 koło Miedzichowa w powiecie nowotomyskim.
rozwiń zwiń