Gdzie szukamy szczęścia i jak je znajdujemy?

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2008 21:00
Miłość? Kariera? Pieniądze? Gdzie szukamy szczęścia i jak je znajdujemy? A mże wystarczy odnalezć szczęście w sobie?
Audio

Miłość? Kariera? Pieniądze? Gdzie szukamy szczęścia i jak je znajdujemy? A mże wystarczy odnalezć szczęście w sobie? Żeby potem dzielić się nim z innymi. Witamy dziś znów w klubie filmowym, gdzie o szczęściu rozmawiać będą - po obejrzeniu nowego filmu Mike'a Leigh, "Happy-go-lucky", Natalia Koryncka-Gruz, Paweł Felis i Zbigniew Miłuński. Prowadzi Dariusz Bugalski. Zapraszamy!

Czytaj także

Co trzeci Polak uważa się za szczęściarza - sondaż

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2010 15:20
W ostatnim 20-leciu poprawiło się samopoczucie Polaków - umocniły się emocje pozytywne, a osłabły negatywne - sondaż CBOS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak przyciągać szczęście do swojego życia

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2009 00:00
Uzależniamy bycie szczęśliwym od wielu okoliczności - jak znajdę pracę, chłopaka na życie, jak zarobię więcej pieniędzy, jak będzie mnie stać na więcej itd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pech i szczęście

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2010 00:00
Życie jest niesprawiedliwe, prześladuje mnie pech. Czy to tylko przypadek? Czy pesymistyczne pojmowanie świata jest uzasadnione obiektywnie, czy to tylko nasze subiektywne wyobrażenie? Czemu służą przesądy i myślenie magiczne? Czy pechowcy mogą..
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Co napawa nas optymizmem"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2009 21:00
Recesja, bezrobocie, terroryzm, głód, wojny i konflikty. Kiedy myślimy o współczesnym świecie łatwo jest stworzyć jego pesymistyczny obraz. A gdyby tak spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej strony?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Geografia szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2010 21:00
Amerykański dziennikarz, Eric Weiner odwiedził dziesięć krajów zaliczanych do najszczęśliwszych na świecie. Rezultatem tych nietypowych podróży jest książka "Geografia szczęścia". Rozmowa z autorem dzisiaj w Klubie Trójki.
rozwiń zwiń