Ewa Błaszczyk - "Rok magicznego życia" w Teatrze Studio

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2008 21:00
Wielki dramat i niezwykły sposób opowiadania o nim. Niezwykły - czyli właśnie najprościej jak można, opowieść w surowej, ascetycznej formie. Ewa Błaszczyk - "Rok magicznego życia" w Teatrze Studio.


Wielki dramat i niezwykły sposób opowiadania o nim. Niezwykły - czyli właśnie najprościej jak można -  dramatyczna opowieść w surowej, ascetycznej formie.  To Ewa Błaszczyk - i monodram "Rok magicznego życia" w Teatrze Studio.  Zapraszam dziś do klubu Trójki na spotkanie i rozmowę z aktorką - Dariusz Rosiak.

Zobacz więcej na temat: Dariusz Rosiak Ewa Błaszczyk

Czytaj także

Witkacy żyje!

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2010 08:00
Już 19 marca w kinach „Mistyfikacja” – długo oczekiwany, kontrowersyjny film o niezwykłym życiu i tajemniczej śmierci Witkacego. W rolach głównych Jerzy i Maciej Stuhrowie oraz plejada polskich gwiazd – Karolina Gruszka, Ewa Błaszczyk, Andrzej Chyra.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nienasycenie" w Studio

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2009 12:27
W warszawskim Teatrze Studio trwają ostatnie próby przed polską prapremierą „Ninasycenia” Stanisława Ignacego Witkiewicza. Spektakl reżyseruje Tomasz Hynek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Witkacy żyje i ma się dobrze

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2010 10:19
Ostry makijaż, łysa głowa i szaleństwo w oczach. Tak wygląda kochanka Witkacego. Dla tej roli Ewa Błaszczyk bez wahania ogoliła głowę i poddała się skomplikowanej charakteryzacji, która upodobniła ją do ekscentrycznej muzy wielkiego twórcy. Jerzy Stuhr natomiast wcielił się w postać jednego z największych skandalistów XX wieku. Jak aktor sprawdził się w minach Witkacego? Zobacz galerię!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2008 13:00
Witamy w poniedziałek! Dziś Artur Andrus jest w Gdańsku...
rozwiń zwiń