X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nagroda Literacka Gdynia 2009

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2009 21:00
Nagrody Literackie Gdynia 2009 rozdane. Gościem Klubu Trójki będzie tegoroczna lauretka, prof. Maria Poprzęcka, jeden z największych polskich autorytetów w dziedzinie historii sztuki.
Audio
Nagrody Literackie Gdynia 2009 rozdane. Gościem Klubu Trójki będzie tegoroczna lauretka, prof. Maria Poprzęcka, jeden z największych polskich autorytetów w dziedzinie historii sztuki.
 
Do usłyszenia,
Dariusz Bugalski
Zobacz więcej na temat: 2009 Dariusz Bugalski Gdynia

Czytaj także

Znamy laureatów Literackiej Nagrody Gdynia

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2007 14:33
Poznalismy tegorocznych laureatów Nagrody Literackiej Gdynia. Wyróżnienie przyznawane jest w trzech kategoriach: prozy, poezji i eseistyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagroda Literacka Gdynia 2010

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2010 15:01
Jednym znajomym obiecałam, że jak wygram Gdynię, to zostanę pilotem, a innym, że założę pismo dla kobiet. I muszę się zastanowić, co teraz - tak zareagowała młoda poetka z Warszawy Justyna Bargielska na wieść o tym, że została laureatką tegorocznej Nagrody Literackiej Gdynia w kategorii "poezja".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak dostrzec piękno?

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2010 23:46
W Wieczorze z Mistrzem spotkanie z prof. Marią Poprzęcką - dyrektorem Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń