X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Manifest e-wolontariatu"

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2009 21:00
13 listopada, w 19 rocznicę powstania pierwszej strony internetowej opublikowano "Manifest e-wolontariatu". Jaki jest zasięg e-wolontariatu? Jakie formy przybiera i może przybierać? Jakie szanse przynosi rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego?
Audio

Coraz trudniej obyć sie bez Internetu. Stanowi ważne źródło informacji i rozrywki, lecz jakże często kojarzy nam się również z śmietnikiem i chamstwem. Jest on jednak również - a może przede wszystkim - przestrzenią współpracy.

13 listopada, w 19 rocznicę powstania pierwszej strony internetowej opublikowano "Manifest e-wolontariatu". Jaki jest zasięg e-wolontariatu? Jakie formy przybiera i może przybierać? Jakie szanse przynosi rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego?

Naszymi gośćmi w Klubie Trójki będą dziś: Paweł Łukasiak, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Moje Stypendium, Jadwiga Czartoryska, prezes Fundacji Orange, Łukasz Ostrowski, socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Michał Mach z  Banku Drugiej Ręki, rzecznicy idei e-wolontariatu.

Zapraszam,
Dariusz Bugalski

Zobacz więcej na temat: orange POLSKA Dariusz Bugalski

Czytaj także

Wolontariat

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2009 18:35
Siedząc wygodnie, w swoim fotelu przed ekranem monitora, można pracować jako wolontariusz i to na całym niemal świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Społecznicy

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2009 18:35
Kiedyś ich działalność traktowaliśmy z przymrużeniem oka . Dziś bez społeczników nie wyobrażamy sobie aktywizacji społeczności lokalnych , działalności charytatywnej czy zwykłej międzysąsiedzkiej pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podaj dalej

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2010 18:35
Coraz więcej czasu spędzamy w wirtualnym świecie. Także tu coraz częściej zaczynamy pomagać innym.
rozwiń zwiń