Życzenia szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2008 21:00
Wesołych Świąt! Szczęśliwych Świąt - składamy sobie wiele życzeń, ale czego życzymy sobie naprawdę? Szczęścia? Z pewnością - tylko co to znaczy?

Wesołych Świąt! Szczęśliwych Świąt - składamy sobie wiele życzeń, ale czego życzymy sobie naprawdę? Szczęścia? Z pewnością - tylko co to znaczy? Każdy ma jakiś pomysł a czasem receptę na szczęście. Porozmawiajmy więc o tym w świątecznym klubie Trójki, w gronie osób, które chcą się swymi refleksjami podzielic. Z Marią Moneta-Malewską, Ełżbietą Mycielską-Dowgiałło oraz Marianem Moszoro rozmawia Dariusz Rosiak. Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: Dariusz Rosiak święta

Czytaj także

Szczęście

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2009 10:45
rozwiń zwiń

Czytaj także

Liczyć na..

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2009 00:00
Życie to nie próba generalna, życie jest - pisała W. Szymborska. Możemy więc świętować je albo trwać w nim. Pewnie jest też wiele innych wariantów pośrednich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak przyciągać szczęście do swojego życia

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2009 00:00
Uzależniamy bycie szczęśliwym od wielu okoliczności - jak znajdę pracę, chłopaka na życie, jak zarobię więcej pieniędzy, jak będzie mnie stać na więcej itd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pech i szczęście

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2010 00:00
Życie jest niesprawiedliwe, prześladuje mnie pech. Czy to tylko przypadek? Czy pesymistyczne pojmowanie świata jest uzasadnione obiektywnie, czy to tylko nasze subiektywne wyobrażenie? Czemu służą przesądy i myślenie magiczne? Czy pechowcy mogą..
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Co napawa nas optymizmem"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2009 21:00
Recesja, bezrobocie, terroryzm, głód, wojny i konflikty. Kiedy myślimy o współczesnym świecie łatwo jest stworzyć jego pesymistyczny obraz. A gdyby tak spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej strony?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Geografia szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2010 21:00
Amerykański dziennikarz, Eric Weiner odwiedził dziesięć krajów zaliczanych do najszczęśliwszych na świecie. Rezultatem tych nietypowych podróży jest książka "Geografia szczęścia". Rozmowa z autorem dzisiaj w Klubie Trójki.
rozwiń zwiń