X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Media i Sztuka - festiwal w Darłowie

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 08:00
Festiwal odbywał się w Darłówku (10-13 lipca). Niektórzy byli na nim po raz pierwszy i są pod wrażeniem. My opowiedzieliśmy o tym, co widzieliśmy, co usłyszeliśmy i w czym uczestniczyliśmy.
Audio
  • Media i Sztuka - festiwal w Darłowie (Trójka pod księżycem)
Media i Sztuka - festiwal w Darłowie
Foto: J. Czechowska

Jeden dzień festiwalu jest bowiem naszym dniem, czyli Trójki. Przewodził nam Michał Olszański, bo to - z naszej strony - "dobry duch" Festiwalu. Ze strony organizatorów jest nim Piotr Muszyński - słuchacz Trójki. Media  i Sztuka to: koncerty, spotkania z aktorami i pisarzami oraz… słuchowiska.

/

O tym, jak może funkcjonować "wysoka kultura" w miejscowości nadmorskiej, letniskowej, rozmawialiśmy z jednym z gości Festiwalu i zarazem Radia Koszalin (współorganizator) - reżyserem dźwięku Andrzejem Brzoską. Przedstawiliśmy fragmenty słuchowisk zamówionych przez Festiwal, w tym przedpremierowo zaprezentowanego "Tartaku" wg Daniela Odiji w reżyserii Darka Błaszczyka. Z STT pojechała do Darłowa "Moja Abba" Tomasza Mana.
Jednym z autorów książek przedstawianych w Darłówku była opowieść Marka Niedźwieckiego - "Radiota. Skąd się biorą Niedźwiedzie". Książka stała się bestsellerem w naszym Sklepiku Walendziku.

/

Odbyło się też spotkanie z jej autorem, które zostało pomyślane jako "niespodzianka dla Niedźwiedzia". W drugiej godzinie  TPK - dla "wybranych" - tych, którzy z nami dotrwali do 2.00 - retransmisja spotkania z Markiem.
I jeszcze takie darłowskie wspomnienie...


Na wakacyjne, "ulgowe" wydanie TPK zapraszamy, już po połowie lipca!
Baszka Marcinik i Wojtek Dorosz - wydawca.