X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w TPK 30 września 2008

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2008 00:00
Pierwsze po wakacjach wydanie TPK z książką w roli głównej. - Sezon zaczynają nagrody literackie, których jest coraz więcej. - Najmłodsza nazywa się Cogito i jest Literacką ...
Audio

... Nagrodą Mediów Publicznych. - Została wręczona przed tygodniem: 22.09. w Teatrze Narodowym. - Wrócimy do tej uroczystości, po której rozmawiałam z wydawcą nagrodzonej książki ( "Czarny Ogród" Małgorzty Szejnert ) - JERZYM ILLGIEM oraz z sekretarzem Zeszytów Literackich - MARKIEM ZAGAŃCZYKIEM i z reżyserem - BOGDANEM TOSZĄ o jednej z nominowanych książek ( zbiorze szkiców Adama Zagajewskiego - "Poeta rozmawia z filozofem" ).

- W sobotę, 27.09. natomiast, w Szwajcarii obradowała kapituła Nagrody Kościelskich i będziemy mieli okazję, jedni z pierwszych, porozmawiać o tej Nagrodzie ( samo wręczenie dopiero za 2 tygodnie ). - Naszym gościem telefonicznym będzie pani IWONA HABERNY.

- O życiu literackim na początku sezonu kulturalnego 2008/09 porozmawiam z PIOTREM DOBROŁĘCKIM ( z Polskiej Izby Książki ).

- Pojawią się też - krótka relacja Sylwii Domańskiej z I Zlotu Ludzi Książki w Warszawie oraz rozmowa Małgorzaty Kamykowej z tłumaczką powieści I. Allende - MARTĄ JORDAN.

- Nie zabraknie również spotkania z autorką prezentowanej właśnie w Pr III powieści - debiutu - panią JOANNĄ SZCZEPKOWSKĄ. - Usłyszymy też debiutujący w studiu radiowym głos HANNY KONAROWSKIEJ.

- Dla Państwa będą prezenty od wydawców. - Proszę o czujność i podawanie autora i tytułu w e-mailu do : sylwia.domanska@polskieradio.pl

- Zapraszam.

Baszka Marcinik.

- 15 września JACEK DUKAJ ( w środku - powyżej ) nie wiedział jeszcze, że zostanie laureatem Nagrody Kościelskich za powieść "Lód".

Czytaj także

Trójka Pod Księżycem

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2009 00:00
Wracamy do rozmowy o ważnych słowach. Dzisiejszej nocy pomoże nam w tym historia zdjęcia, które nie powstało...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka Pod Księżycem

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2010 00:00
Ciągle pada. Obawiamy się, co będzie dalej. Wygląda na to, że powinniśmy się przyzwyczajać do życia klimacie monsunowym. Musimy jakoś dać radę. Skąd brać poczucie mocy? Do czego możemy się odwołać, by czerpać nadzieję? Do jakich wspomnień?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka Pod Księżycem

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2010 00:00
- Za parę dni - już w niedzielę - zacznie się w Warszawie prawdziwe teatralne szaleństwo: kłusowanie między Teatrem Polskim , Teatrem Studio i Centrum w Koneserze...
rozwiń zwiń