Trójka Pod Księżycem

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2010 00:00
- Dziś - ostatni "roboczy" dzień 35 FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH. - Wspaniała okazja, by spotkać się w Teatrze Muzycznym w Gdyni i...

nareszcie spokojnie porozmawiać o tym, co wydarzyło się na Festiwalu i wokół niego, a więc nie tylko o samych filmach, o których codziennie opowiadają Kasia Borowiecka i Rico Jaźwiński. - Może będzie wśród nas laureat nagrody, która została wręczona w tym roku w Sopocie, na pewno poopowiadamy o majowej "energii" festiwalu, który wcześniej odbywał się we wrześniu, o nowych sytuacjach, miejscach zdarzeń, napotkanych ludziach filmu, debacie na temat relacji: literatura - film

- Mam nadzieję, ze pozostali członkowie naszej ekipy będą mi towarzyszyli i - na ile to tylko będzie możliwe, a dla Państwa - "do zniesienia" - nie będzie to "formalne" spotkanie, bo, jakie miałoby być w majową noc w teatrze z widokiem na morze ( i - oby! - już po powodzi )?

- Do usłyszenia.

Baszka Marcinik

Podziękowania dla organizatorów Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych oraz dla Radia Gdańsk. Andrzej Dubas - znów na posterunku!

Z ostatniej chwili: już po raz trzeci, a pierwszy raz w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wręczone zostały Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. W kategorii „Audycja radiowa lub program telewizyjny" zwycięzcą został Ryszard Jaźwiński - dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia za cykl „Trójkowo-Filmowo". Nagrodę otrzymał z rąk aktorki Grażyny Szapołowskiej.

Czytaj także

34. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2009

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2009 09:42
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych jest największą imprezą filmową w Polsce, prawdziwym świętem polskiego kina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

35. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2010 21:00
35. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka Pod Księżycem

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2010 00:00
Po północy porozmawiamy o przewodnikach - po życiu. Do usłyszenia.
rozwiń zwiń