Cover boy, czyli Wojciech Mann na okładkach

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2016 15:00
- Oto dwie książki, które łączy ze sobą Wojciech Mann - chłopak, to znaczy mężczyzna, z okładki - mówi Michał Nogaś. - Cover boy - wyjaśnia krótko sam zainteresowany.
Audio
  • Cover boy, czyli Wojciech Mann na okładkach (Trójkowy znak jakości/Trójka)
Wojciech Mann i Jan Chojnacki w studiu Trójki
Wojciech Mann i Jan Chojnacki w studiu TrójkiFoto: Wojciech Dorosz

- Na jednej okładce występuje pan jako człowiek z uśmiechem na twarzy, ale wygląda pan bardzo inteligentnie. A na drugiej okładce coś pan napisał - mówi Michał Nogaś do Wojciecha Manna.


W pierwszym przypadku chodzi o "Blues z kapustą" Jana Chojnackiego. - Już sam początek tej książki jest wstrząsający, bo pan Jan się przyznaje, że jest daltonistą - mówi redaktor Nogaś i opisuje, jaki wpływ na dorosłe życie Trójkowego bluesmana miała wspomniana wada oka. Jaki związek ma ta opowieść z kapustą i bluesem? Szczegóły w dołączonym dźwięku.


Druga książka to "Beatlesi". - To powieść znakomitego norweskiego pisarza Larsa Saabye Christensena - przypomina Trójkowy specjalista od książek. - Zachwyciła ludzi na całym świecie, bo jest niesamowicie interesującą, intrygującą i piękną opowieścią o dojrzewaniu, wchodzeniu w dorosłe życie i o tym, jaką siłę niesie prawdziwa przyjaźń - podkreśla Michał Nogaś. Kim są bohaterowie "Beatlesów"? Kiedy i dlaczego wszystko w ich życiu się zmienia? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycjiTrójkowy znak jakości 
Prowadzą: 
Michał Nogaś, Wojciech Mann
Data emisji: 20.05.2016 
Godzina emisji: 
7.42

mk/fbi

Czytaj także

Pingwin Mannio i jego niezwykła podróż

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 15:23
Tom Michell po tym, jak postanowił wywrócić swoje życie do góry nogami, natknął się na wyjątkowego pingwina. Tak wyjątkowego, że przemycił go do domu i napisał o nim książkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O zarazie we Wrocławiu i... malowaniu biustów

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 15:45
To wydanie "Z najwyższej półki" zaskoczyło słuchaczy bogactwem wątków. Było i o talencie wokalnym Wojciecha Manna, jego wadze (lekkiej), malowaniu piersi i epidemii ospy, która przed laty dotknęła Wrocław...
rozwiń zwiń