Janusz Panasewicz o jubileuszu i nowej energii Lady Pank

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 16:17
Krążek zatytułowany "Miłość i władza" ukazuje się równocześnie z jubileuszem 35-lecia zespołu. Jednak - jak przekonywał w Trójce Janusz Panasewicz - to zbieżność raczej przypadkowa.
Audio
  • Janusz Panasewicz mówi o nowej płycie Lady Pank (Przed godziną zero/ Trójka)
15 kwietnia ukaże się premierowy album Lady Pank pt. Miłość i władza, który zawiera 10 nowych utworów (na zdjęciu fragment okładki płyty)
15 kwietnia ukaże się premierowy album Lady Pank pt. “Miłość i władza”, który zawiera 10 nowych utworów (na zdjęciu fragment okładki płyty)Foto: mat. prom.

Płyta to powrót do korzeni brzmieniowych Lady Pank. - Do produkcji płyty zaprosiliśmy Rafała Paczkowskiego, bo on pamięta, jak my nagrywaliśmy kiedyś. Znamy się długo i on po prostu mówi mi, czy danego dnia brzmię dobrze i czy nagrywamy. To bardzo uczciwe i fajne. Nikt się nie męczy - opowiadał wokalista Lady Pank.

Jak przyznał gość Tomasza Żądy, nowa płyta, chociaż ukazuje się w czasie, kiedy zespół świętuje 35-lecie istnienia, nie ma związku z jubileuszem. - Jak masz coś nowego, to dostajesz nowej energii. To ważne dla nas, ale to także ukłon w stronę fanów, którzy jeżdżą na koncerty i czasem chcieliby usłyszeć coś nowego - przyznał.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy m.in. o piosenkach z nowej płyty, które szczególnie trafiły do Janusza Panasewicza i o takich, w których pozwolił sobie na zabawę głosem.

Tu można posłuchać całej audycji "Przed godziną zero" z dnia 12.04.2016>>>

***

Tytuł audycji: Przed godziną zero
Prowadzi: Tomasz Żąda
Goście: Janusz Panasewicz
Data emisji: 12.04.2016
Godzina emisji: 23.20

ei/fbi


Czytaj także

Piękna historia piosenki "Zawsze tam gdzie Ty"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 07:36
W rozmowie z Piotrem Metzem Jan Borysewicz opowiada historię jednego z największych przebojów Lady Pank. Jest to historia nieprawdopodobna i zabawna…
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lady Pank - mocny, rockowy debiut

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2015 17:24
- Grupa Lady Pank powstała z pragnienia Andrzeja Mogielnickiego. Marzył, żeby stworzyć zespół rockowy z prawdziwego zdarzenia - mówi Maria Szabłowska w audycji "Historia pewnej płyty".
rozwiń zwiń