X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ewa Bem: telefon i bieg dwa piętra w dół

Gdy Ewa Bem dowiedziała się przez telefon, że za chwilę będzie można usłyszeć w radiu "Sprzedaj mnie wiatrowi", musiała biec do sąsiadki...
Ewa Bem podkreśla w rozmowie z Piotrem Metzem wagę dobrych stosunków sąsiedzkich...
Ewa Bem podkreśla w rozmowie z Piotrem Metzem wagę dobrych stosunków sąsiedzkich...Foto: mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł Poranki Piotra Metza 23 kwietnia godz. 07:36 23.04.2015 07:36
Opis

Po tym, jak Czesław Niemen nagrał piosenkę "Sprzedaj mnie wiatrowi", Ewa Bem postanowiła wrócić do niej na swoim albumie "ewa.ewa".

- Nie mieliśmy w domu UKF, takie radio miała nasza sąsiadka z dołu - mówi Ewa Bem. Artystka dodaje, że gdy dowiedziała się przez telefon, że za chwilę będzie można usłyszeć w radiu "Sprzedaj mnie wiatrowi", musiała biec ze swojego mieszkania na dół. W rozmowie z Piotrem Metzem wspomina, jak wtedy brzmiała piosenka...

Ewa Bem jest kolejną bohaterką wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki". Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich gwiazd jak Lech Janerka, T.Love, Raz, Dwa, Trzy, Perfect, Edyta Bartosiewicz, Hey, Oasis, Johnny Cash, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Doors, Sting, Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi Hendrix, R.E.M., Elvis Presley, Prince, Michael Jackso, Nirvana, Foo Fighters Kate Bush, Pearl Jam, Bruce Springsteen czy Red Hot Chili Peppers.
***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Piotr Metz
Gość: Ewa Bem
Data emisji: 23.04.2015
Godzina emisji:
7.36

fbi/ei

Playlista
Tagi
Playlista