X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artur Andrus i niezapomniane spotkania

– To są silne wrażenia i miłe wspomnienia, bo w tym studiu spotykało się ludzi, których człowiek nie spodziewał się spotkać – opowiada Artur Andrus.
Artur Andrus w Studiu Muzycznym im. A. Osieckiej w radiowej Trójce
Artur Andrus w Studiu Muzycznym im. A. Osieckiej w radiowej TrójceFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio
O Audycji

Tytuł 30 lat koncertów w Trójce 25.10.2018 08:45
Opis

– Kiedy już pracowałem w Trójce, miałem przyjemność współpracować przy paru koncertach tutaj. Pojawiały się tu wtedy takie osoby, zarówno na scenie, jak i poza nią, że wspomnienia z tamtych wydarzeń zostaną ze mną na długo – mówi Artur Andrus.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Czy byli Państwo kiedyś na trójkowym koncercie. Na pewno… Nawet jeśli nie dotarli Państwo do studia im. Agnieszki Osieckiej - z pewnością uczestniczyli Państwo w nich przy odbiornikach, bo przecież nasze koncerty są transmitowane. A okazji by w nich uczestniczyć na pewno nie zabrakło. Spotykamy się z państwem w ten sposób już prawie 30 lat! Okrągła rocznica minie 30 października. Przez cały miesiąc nasi dziennikarze i artyści wspominać będą to, co wydarzyło się koncertowym studiu Trójki przez te wszystkie lata.

Gość Artur Andrus
Playlista
Tagi

Playlista