X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Eyelids: granie na żywo to dla nas ciekawe chwile

Dziś spotkaliśmy się z zespołem Eyelids, czyli zwycięzcami pierwszego półfinałowego odcinka konkursu Start NaGranie! 
Dagmara Karolik, Tomasz Drogokupiec i Tomasz Żąda
Dagmara Karolik, Tomasz Drogokupiec i Tomasz ŻądaFoto: Halina Wachowicz/PR
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda Debiutów 2018/11/26 13:30
Prowadzący Tomasz Żada
Opis

– Mamy nagraną całą płytę "Synesthetic". Postanowiliśmy wypuścić ją do internetu, ale i wydaliśmy na własną rękę trochę egzemplarzy fizycznych. Jesteśmy jednak bardzo płodni. Pracujemy już nad drugim albumem. Wychodzi z nas bardzo dużo muzyki i dlatego staramy się cały czas tworzyć cos nowego – mówią członkowie Eyelids.

Czym zajmują się na co dzień członkowie grupy Eyelids? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

***

"Start NaGranie" to pierwsza tego typu formuła audycji na polskim rynku, w której nagrodą jest kontrakt, sesja nagraniowa i wydanie płyty przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia.

Na stronie startnagranie.polskieradio.pl udostępnione są utwory, zaprezentowane podczas audycji. Słuchacze mogą oddawać swoje głosy na uczestników konkursu, kupując je w formacie interaktywnego wideo opublikowanego – za pomocą platformy Tagmax – w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych organizatorów i uczestników. Do finału konkursu dostanie się 3 wykonawców, którzy zbiorą najwięcej pieniędzy ze sprzedaży swoich piosenek. 

Finał "Start NaGranie" odbędzie się 21 grudnia w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W jego trakcie 3 uczestników zaprezentuje po dwa autorskie utwory, a jury, w skład którego wchodzi Ania Rusowicz, Wojtek Mazolewski, Piotr Szmidt i Piotr Nagłowski, wyłoni zwycięzcę.

Goście Dagmara Karolik, Tomasz Drogokupiec
Playlista
Tagi

Playlista
  • Eyelids, - To The Feelings
  • Eyelids, - Bloodflower
  • Eyelids, - Red Flag Alert
  • Eyelids, - Porno