X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mrozu: na przestrzeni lat moja stylistyka się zmieniła

– Nagranie pięciu płyt daje dużo doświadczenia i fajnych refleksji. Teraz piosenki piszę w zupełnie inny sposób – opowiadał w "Sekcji rytmicznej" Łukasz "Mrozu" Mróz. 
Marta Malinowska
Marta MalinowskaFoto: Piotr Kordaszewski/PR
O Audycji
Tytuł Sekcja rytmiczna 2019/09/18 15:00
Prowadzący Marta Malinowska
Opis

– Wraz z jesiennym sezonem, w "Sekcji rytmicznej" będzie pojawiać się coraz więcej ciekawych gości – zapowiada autorka audycji Marta Malinowska. 

Tym razem gościem programu był Mrozu, który wiosną wydał piąty studyjny album "Aura", a już za chwilę rusza w trasę koncertową, podczas której odwiedzi kilkanaście polskich miast. Artysta opowiedział o przygotowaniach do tej podróży, o brzmieniu, które mu towarzyszy oraz o muzycznych poszukiwaniach i wykluwaniu się pomysłów na kolejne albumy. 

Gość Trójki mówił także o swoich przemianach i zdobytych doświadczeniach. – Myślę, że tacy zaangażowani fani widzą zmianę i to doceniają. Te 10 lat to chyba tysiąc koncertów, dzięki którym można się nauczyć zachowania na scenie. Wydaje mi się też, że wokalnie mój głos uległ zmianie – zaznaczył muzyk. 

W audycji również nowości, w tym pierwszy album Sampa the Great w Ninja Tune i nowa, kolorowa i iskrząca od przesterów Charli XCX.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Goście Łukasz "Mrozu" Mróz
Playlista
Tagi
Playlista
  • Koffee , - Toast
  • SAMPA THE GREAT - Dare to Fly
  • Mrozu, - Aura
  • MROZU - Gdybym Wiedział
  • Mrozu, - Pablo E
  • CHARLI XCX - Gone
  • BROCKHAMPTON - Love Me For Life