X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pat Metheny gościem Marka Niedźwieckiego w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2019 15:00
Wybitny wirtuoz gitary, kompozytor i jazzman Pat Metheny będzie dziś gościem Marka Niedźwieckiego w audycji "W tonacji Trójki". Rozmowa z uwielbianym przez polską publiczność muzykiem rozpocznie się o godzinie 14.05.
Pat Metheny
Pat MethenyFoto: Shutterstock.com/Diaframma

65-letni dziś muzyk ma na koncie niemal 50 (!) płyt i jest zdobywcą 20 nagród Grammy (w tym 10 z Pat Metheny Group) i laureatem NEA Jazz Masters Award (2018). Ceniony przez miliony fanów na całym świecie, uznawany jest również za jedną z największych osobowości jazzu. Stworzył własny, rozpoznawalny styl o charakterystycznym brzmieniu i barwie. W Polsce cieszy się ogromną popularnością. Często gości również w radiowym studiu przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie, gdzie po raz kolejny pojawi się już dziś. 

W przyszłym roku artysta odwiedzi Polskę z nowym projektem Side-Eye. Gośćmi Side-Eye są pianista i klawiszowiec James Francies oraz perkusista Marcus Gilmore, z którymi Metheny wystąpi na pięciu koncertach z Trójkową "Siestą w drodze" latem przyszłego roku. Trio odwiedzi: Wrocław (2 czerwca), Bydgoszcz (3 czerwca), Sopot (4 czerwca), Warszawę (6 czerwca) i Bielsko-Białą (8 czerwca).

Trasa koncertowa Pata Metheny'ego i Side-Eye Trasa koncertowa Pata Metheny'ego i Side-Eye

Przypomnijmy, że od 2015 r. – dzięki koncertom "Siesta w drodze" – polska publiczność miała okazję obejrzeć występy takich artystów, jak m.in. Omara Portuondo, Angelique Kidjo, Bobby McFerrin, Melody Gardot, Mariza, Anoushka Shankar i Chick Corea.

Początek audycji "W tonacji Trójki" z udziałem Pata Metheny'ego dziś, w czwartek 14 listopada o godz. 14.05.

(mat. prasowe)