X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zespół Sorry Boys wystąpił w Trójce [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 16:50
Zespół wystąpił w studiu im. Agnieszki Osieckiej, gdzie zaprezentował na żywo materiał ze swojej najnowszej, nominowanej do Fryderyka 2017 płyty "Roma".

Koncert zespołu Sorry Boys wyemitowaliśmy w poniedziałek (8 maja) od godz. 20.05. Całość została nadana na żywo w audycji Anny Gacek "Aksamit".

Tu można wysłuchać całego koncertu >>>

Podczas koncertu z zespołem wystąpili wyjątkowi goście: śpiewaczka kurpiowska Apolonia Nowak oraz chór Soul Connection Gospel Group.

"Roma", trzeci studyjny album Sorry Boys, ukazał się w listopadzie 2016 roku. Napisany w połowie po polsku i w połowie po angielsku materiał emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów. Na płycie pojawiają się inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych - od Chopina, poprzez Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, aż po tradycję gospel.


Anna Gacek i Bela Komoszyńska, wokalistka Sorry Boys Anna Gacek i Bela Komoszyńska, wokalistka Sorry Boy, fot. Aleksandra Baszun/Polskie Radio

Sorry Boys zaprosili do współpracy niezwykłych gości: wspomnianą pieśniarkę kurpiowską Apolonię Nowak, Atom String Quartet, chór Soul Connection Gospel Group, puzonistę i multiinstrumentalistę Tomasza Kasiukiewicza oraz Sebastiana Madejskiego, który zagrał na cymbałach.

Produkcją muzyczną zajął się Marek Dziedzic, który odpowiada także za poprzednie wydawnictwo zespołu - "Vulcano". Miksy i mastering zrealizował Marcin Gajko.

Czytaj także

Sorry Boys: przetrwaliśmy i wiele przed nami

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 20:08
- Jesteśmy ze sobą już długo i czujemy się bardzo ze sobą związani, wręcz rodzinnie. Nasza trzecia płyta jest ugruntowaniem tego, że wiele już razem przetrwaliśmy i cały czas jesteśmy razem. Jeszcze wiele muzyki przed nami - mówiła o zespole Sorry Boys jego wokalistka Bela Komoszyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Waglewski o płycie "7": nikt nie wiedział, jaka ma być

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 20:07
Wojciech Waglewski przyznał w Trójce, że praca nad najnowszym albumem zespołu Voo Voo była inna, niż przy wcześniejszych płytach. - Nikt nie wiedział, jak ta płyta ma wyglądać, a ja miałem tyko niejasne podejrzenia - powiedział.
rozwiń zwiń