X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lou Doillon w "Aksamicie"

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 17:30
W najbliższy poniedziałek wyjątkowe wydanie "Aksamitu". W roli głównej Lou Doillon – paryska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka.
Anna Gacek i Lou Doillon
Anna Gacek i Lou DoillonFoto: Darek Kawka

Właśnie ukazała się jej trzecia płyta, "Soliloquy", najbardziej taneczna, swobodna i radosna pozycja w jej dyskografii. Taka też była na scenie Trójkowego studia im. Agnieszki Osieckiej – uśmiechnięta, zadowolona, z radością dzieliła się z publicznością swoimi piosenkami – wykonała je wspólnie z zespołem – oraz opowieściami i anegdotami z życia.

A rozmawiałyśmy o wszystkim! Nawet o… polskim chrzanie. Ale także o rzeczach poważnych i ważnych, bo taką Lou znamy od naszego pierwszego wspólnego wywiadu – refleksyjną, mądrą, zakochaną w literaturze, próbującą zrozumieć świat i siebie. 

To było ważne i inspirujące spotkanie. Zapraszam na jego zapis.

Anna Gacek

***

Audycja "Aksamit" na antenie Trójki w poniedziałek (18.03) od godz. 19.05 do 21.00.