X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bardzo ważny europejski projekt - Nowelizacja prawa telekomunikacyjnego w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2009 18:45
6. lipca wchodzi w życie nowelizacja prawa telekomunikacyjnego.
Audio

Zawiera ona 4 podstawowe elementy związane z abonentem – mówi Maciej Srebro, minister łączności w rządzie Jerzego Buzka. Nie będziemy musieli, między innymi, płacić za przeniesienie numeru do innego operatora. Podobna regulacja istnieje w niewielu krajach Unii Europejskiej.

Czytaj także

Nie będzie kary więzienia za przestępstwo prasowe

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2010 07:30
Zgodnie z rządowym projektem nowelizacji prawa prasowego nie będzie kary więzienia za przestępstwo prasowe. Redaktor naczelny będzie natomiast ponosił odpowiedzialność za treści w opublikowanych materiałach pozaredakcyjnych, a więc listach do redakcji i za wpisy internautów. W niedługim czasie projekt ma trafić do Sejmu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od października ograniczą dostęp do Internetu?

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2010 11:32
W październiku powstanie projekt ustawy dot. wdrożenia do polskiego prawa unijnego pakietu telekomunikacyjnego - powiedziała PAP wiceminister infrastruktury Magdalena Gaj. Pakiet przewiduje, że kraje UE same będę określały zasady ograniczania dostępu do internetu.
rozwiń zwiń